Головна
>
Відео
>

Гурт Season Of Melancholy презентував кліп на перший сингл майбутнього альбому

Гурт Season Of Melancholy презентував кліп на перший сингл майбутнього альбому

22 січня гурт Season Of Melancholy презентував кліп на пісню Waves Of Time. Трек увійде до майбутнього альбому команди.

Режисеркою відео стала дизайнерка та архітекторка Наталія Фарносова. «Я завжди притягую особливих людей та унікальні речі. Почувши пісню, я не змогла забути про неї. Вона зачепила мене, зачепила мою уяву. Я – меломан. Все бачу по-своєму, так що вирішила поділитись своїм баченням цієї пісні, — комментує режиссерка. — Уявіть. Грудень. Снігопад. Центр Києва. Затори. З мого будинку моди виносять на носилках людину в мішку для мерців. За ним біжить оператор, знімаючи та з криками: «Ти не в фокусі! Ще раз!», а в цей час, з проїжджаючих автівок визирають з вікон шоковані люди, спостерігаючи за цим дійством. Вони і не підозрюють, що це фінальна сцена мого кліпу».

«Особисто для нас ця пісня символізує відродження гурту, нові шляхи та є дійсно важливим результатом спільної продуктивної праці. Зйомки пройшли дуже легко, більше проблем було з вибором локації», – поділились учасники гурту.

Київський бенд Season Of Melancholy існує з 2005 року. У 2014 році гурт випустив свій перший міні-альбом, який можна послухати за посиланням. Наразі вони готуються до випуску альбому.

Фото: Constantine Zhytsky

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Анонси
Гід сценами фестивалю V`YAVA Єднання: плейлісти усіх локацій
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
14 години тому
Новини
Як звучить Харківщина: плейлист від Люка та Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
25 Квітня, 2024
Новини
Від Melovin до My Personal Murderer: як звучить Одещина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
18 Квітня, 2024