Христина Соловій записала кавер на пісню Океану Ельзи

Сьогодні, 7 лютого, Христина Соловій презентувала кавер-версію пісні Холодно гурту Океану Ельзи. Її було записано для саундтреку фільму «Крути 1918», який сьогодні стартує у прокаті. За посиланням можна знайти пісні на різних стрімінгах.

> Читайте також: Христина Соловій: «Відповідати очікуванням людей – це найбільше, чого б мені не хотілося» 

Над оновленою версією пісні, оркестровою увертюрою, аранжуванням та саундпродакшеном Христина Соловій працювала спільно з Мілошем Єлічем та Павлом Литвиненком.

«Ідея записати нову версію відомої пісні Холодно гурту Океан Ельзи, виникла у режисера фільму «Крути 1918» ще на етапі створення сценарію і він одразу запропонував для виконання цієї пісні Христину Соловій. Було декілька зустрічей на студії, обговорювалося нове звучання Холодно. Результатом ми залишилися дуже задоволені, і пісня в новій інтерпретації посилила драматургію ключової сцени фільму», – розповів продюсер фільму Андрій Корнієнко

Фільм «Крути 1918» – це художній історичний фільм Олексія Шапарєва, присвячений століттю бою під Крутами. Раніше повідомлялось, що пісня Соловій Стежечка з останнього альбому також є саундтреком до фільму. Окрім співачки пісню до стрічки також записав гурт Гайдамаки.

Нагадаємо, що минулого року ми розповідали про саундтрек до ще одного українського фільму – «Дике Поле».

Фото: Сергій Гімюш

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.