Пісні, що змагатимуться на Нацвідборі до Євробаченння (оновлюється)

8, 15 та 22 лютого відбудеться традиційний вже Національний відбір на Євробачення. Нещодавно було оголошено фінальний склад журі, зміни у правилах та список учасників, про що ми детальніше розповідати тут, а в цій підбірці ми зберемо для вас пісні, що змагатимуться за право зіграти у Нідерландах. 

[О]
Пісня: Там, куди я йду

«Там, куди я йду про те, що у кожної людини є своя дорога, свій унікальний спосіб життя, своє призначення, своя зоря, яка його веде. Тож кожне життя важливе і має власну мету. Але це не пафосний маніфест, це легка танцювальна композиція з натяками на африканські ритми, ми хочемо, щоб вона змусила вас посміхатися, пам‘ятати про свою особливу зорю і про те, що весна вже близько»

KHAYAT
Пісня: Call for love

Assol
Пісня: Save It

«Пісня про те, як важливо берегти планету, на якій ми живемо, охороняти природу, почати із самого себе. … Мені хочеться, аби українці звернули увагу на нашу країну. Є ризик, що ми останнє покоління, яке зможе змінити щось»

CLOUDLESS
Пісня: Drown Me Down

«Це пісня для тих, хто перебуває в критичній ситуації. Пісня-заклик: ніколи не здавайся!»

GARNA
Пісня: Who We Are?

Katya Chilly
Пісня: Піч

FO SHO
Пісня: BLCK SQR

David Axelrod
Пісня: HORIZON

«Я написав HORIZON, коли дізнався, що в нас із коханою буде дитина. Світлі та щирі емоції переповнювали мене – і всі вони вилились у цю баладу! Недарма представляю її широкому загалу тільки зараз. Буває, ти пишеш пісню – і розумієш, що для неї ще не час»

Олександр Порядинський
Пісня: Savior

«Сучасний світ є прагматичним і доволі жорстким, іноді не залишаючи права на помилку. В житті кожного трапляються ситуації, з яких важко самому знайти вихід. Коли безнадія та відчай можуть позбавити сил і рішучості, коли нас розривають сумніви та протиріччя, коли зростає зневіра в людей. Саме в такі моменти і варто згадати: ви не наодинці з навколішнім світом. Озирніться навколо, і обов‘язково знайдете того, хто поверне вам віру в себе і в людей. Стане вашим спасителем. А можливо, саме Ви і є тією людиною, яка здатна зарядити іншого власним прикладом, дарувати натхнення і життєву енергію. Вже сама назва – Savior – є багатозначною. Рятівник, спаситель, або мотиватор до самореалізації та людина, здатна на самопожертву. І оскільки всі ми різні, кожен може знайти власне тлумачення цієї назви, особистий сенс пісні, відкрити в ній дуже близьку історію»

TVORCHI
Пісня: Bonfire

GIO
Пісня: Feeling so Lost

«Пісня Feeling so Lost була написана ще у листопаді перед моїм першим сольним концертом, першу версію її ви вже могли чути. Але спеціально для нацвідбору і, сподіваюся, самого Євробачення, я допрацьовую трек, аби додати в неї нове звучання й зробити більш сценічною»

Jerry Heil
Пісня: #VEGAN

«Побутує думка серед багатьох людей «традиційного» харчування (нагадую, що я ще два роки тому спокійно їла м’ясо — більше того, я з родини м’ясників), що вегани агресивні: нападають на людей, які їдять м’ясні страви, з аргументами про вегетаріанство, яких ніхто не запитував і тд. Не знаю… я таких не бачила. Був навіть зворотній випадок, коли продавець веганських солодощів (зверніть на це увагу) в моєму місті розповідав мені, що людина — хижак. І я дійсно не запитувала я просто хотіла сироїдну цукерку»

KRUTЬ
Пісня: 99

«Не дивлячись на те, що я молодий артист, я бачу свій інструмент — візитівкою своєї країни на міжнародній арені, перспективним інструментом майбутнього, що вартий представити Україну на Євробаченні. Пісня яку я для вас готую, повна щирості та моєї особистої історії, що надіюсь торкне кожну людину»

Еліна Іващенко
Пісня: Get up

Go-A
Пісня: Соловей

«Життя – це досвід, а він буває різним. Головне ніколи не втрачати оптимізм і вміти достойно виходити з будь-яких ситуацій навіть в момент закоханості. Адже головне не те, що відбувається, а те, як ти на це реагуєш»

MOONZOO feat. F.M.F. Sure
Пісня: Maze

«Вона розповідає про кілька секунд, які траплялись з кожним із нас й іноді кардинально змінювали наші життя. Вона про момент, коли ти дивишся на екран телефону і вагаєшся, чи набрати номер коханої людини. Ми часто блукаємо лабіринтом невпевненості та вагань, будуючи відносини з близькими. Вихід з цього лабіринту дуже простий: варто відкинути зволікання і якнайшвидше зробити перший крок»


Не забувайте, що 8, 15 та 22 лютого ми традиційно зберемося на текстові трансляції Нацвідбору та обговорення події у нашому чаті в Телеграмі.


Підписуйтеся на нас в ІнстаграміТелеграмі та YouTube

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.