Київський електронний музикант stonefromthesky презентував новий лайв

stonefromthesky презентував нове відео на трек Black Swan, альбому Spirals. Цей лайв – частина цілої серії виступів stonefromthesky в незвичайних місцях.

«Цього разу ми обрали кінотеатр, оскільки там легко проектувати аудіо-реактивний відеоряд на великий екран. Сам відеоряд складається з геометричної фігури поверх чорно-білих кадрів з річки Рось. Відео реагує на музику в реальному часі і додатково керується моїми контролерами», – зазначає музикант.

stonefromthesky – це псевдонім Олексія Зінченка, електронного музиканта та композитора з Києва. За час існування проекту він встиг випустити два ЕР, повноформатний альбом, зробити саундтрек до гри Undungeon і кілька реміксів (в тому числі на американців Arms and Sleepers і Phantogram). Музика stonefromthesky існує на стику жанрів trip-hop, IDM і experimental. Вона об’єднує в собі атмосферні текстури і низький об’ємний бас, органічні семпли з «польових» записів і «холодні» техногенні звуки синтезовані всередині комп’ютера. Більше відео і музики можна знайти тут.

Фото: Facebook

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.