Головна
>
Відео
>

Київський електронний музикант stonefromthesky презентував новий лайв

Київський електронний музикант stonefromthesky презентував новий лайв

stonefromthesky презентував нове відео на трек Black Swan, альбому Spirals. Цей лайв – частина цілої серії виступів stonefromthesky в незвичайних місцях.

«Цього разу ми обрали кінотеатр, оскільки там легко проектувати аудіо-реактивний відеоряд на великий екран. Сам відеоряд складається з геометричної фігури поверх чорно-білих кадрів з річки Рось. Відео реагує на музику в реальному часі і додатково керується моїми контролерами», – зазначає музикант.

stonefromthesky – це псевдонім Олексія Зінченка, електронного музиканта та композитора з Києва. За час існування проекту він встиг випустити два ЕР, повноформатний альбом, зробити саундтрек до гри Undungeon і кілька реміксів (в тому числі на американців Arms and Sleepers і Phantogram). Музика stonefromthesky існує на стику жанрів trip-hop, IDM і experimental. Вона об’єднує в собі атмосферні текстури і низький об’ємний бас, органічні семпли з “польових” записів і “холодні” техногенні звуки синтезовані всередині комп’ютера. Більше відео і музики можна знайти тут.

Фото: Facebook

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Кіно
Ukraїner випустив документальний фільм про святкування Маланки на Буковині
Марічка Максимець Марічка Максимець
9 Січня, 2024
Плейлисти
Різдвяно-новорічний плейлист української музики
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Грудня, 2023
Кіно
Закінчилася серія «Культурних понеділків». Що це і які проєкти перемогли?
Марічка Максимець Марічка Максимець
21 Грудня, 2023