Головна
>
Кіно
>

«Більшість ближче»: фестиваль квір-кіно Sunny Bunny представив новий дизайн та анонсував безплатні абонементи для військових

«Більшість ближче»: фестиваль квір-кіно Sunny Bunny представив новий дизайн та анонсував безплатні абонементи для військових

Другий квір-кінофестиваль Sunny Bunny відбудеться у кінотеатрі «Жовтень» (Київ) із 19 по 26 квітня 2024 року. Метою заходу є продемонструвати глядачам все різноманіття сучасного ЛҐБТКІА+ кіно. 26 березня команда фестивалю поділилася двома оновленнями заходу: новий дизайн та абонементи для військових.

Лірум є інформаційним партнером події.

Безплатні квитки військовим

Команда фестивалю розуміє, що можливістю проводити масштабні кінозаходи вони завдячують насамперед військовим. Тому, військовослужбовці можуть отримати свій абонемент у кінотеатрі, показавши військове посвідчення або аналогічний документ на реєстраційній стійці.

Новий дизайн фестивалю

Фестиваль спільно із діджитал-агенцією Hexagon, яка є креативним партнером заходу, представили новий дизайн цьогорічного Sunny Bunny. На думку команди фестивалю, новий дизайн наслідує важливі меседжі торішньої події. 

«В цій роботі ми продовжуємо працювати з темою людяності, відкритості та відображати тенденції в українському суспільстві», — коментують організатори.

За задумом організаторів, макрофотографії передають зближення населення до  ідей рівноправ’я та захисту від дискримінації ЛГБТКІА+ людей. 

«”Більшість ближче” – головний меседж за цими яскравими та текстурними макрофото; така подача може працювати як свідчення еволюції у питаннях толерантності та правах людини; хоча ми розуміємо, що деякі сприймуть це як провокацію. Окреме питання, чи має тіло та його атрибути когось провокувати», — розповідає команда діджитал-агенції діджитал-агенції Hexagon.

Абонементи на фестиваль Sunny Bunny – 2024 уже в продажу, придбати їх можна за посиланням


Квір-кінофестиваль Sunny Bunny заснували у 2023 році, відокремивши його від однойменної програми кінофестивалю «Молодість», яка існувала понад 20 років. 

«Молодість» — другий серед міжнародних кінофестивалів, після Берлінського міжнародного кінофестивалю, який впровадив спеціальну нагороду для фільмів із ЛҐБТКІА+ тематикою та виділив їх у самостійну програму. На тому ж Берлінале команда «Молодості» отримала квір-нагороду Teddy Award за програму Sunny Bunny та просування ЛҐБТКІА+ кіно. 


Читайте також: У Києві відбудеться перший етно-рейв Смик: кого йти слухати?

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024