Головна
>
Кіно
>

Takflix презентував перший фільм власного виробництва

Takflix презентував перший фільм власного виробництва

Онлайн-кінотеатр Takflix випустив перший фільм власного виробництва — «Голубівники Києва». Короткометражний фільм розповідає про киян, які займаються розведенням голубів.

Про що фільм?

Пенсіонери Марк, Марат та Григорій живуть у спальних районах Лівого берега і тримають маленькі голубівні. Щодня чоловіки доглядають за своїми птахами поруч із домом, а раз на рік збираються з іншими голубівниками на пташиних ринках.

Фільм «Голубівники Києва» знімали влітку 2022-го року на Русанівці, Дарниці, а також в Бородянці під Києвом. Над зйомками працювали творці стрічки «Вхід через балкон» Михайлов Волков і продюсер Роман Блажан.

«Коли ми знімали фільм “Вхід через балкон”, у одному з дворів злетіли голуби. Їх запустив Григорій, герой майбутньої стрічки. Після нашого знайомства я відвідав пташиний ринок у Бородянці, де зібралися майже всі голубівники Києва. Там зустрів Марка Борисовича, почав знімати його та птахів. Через 10 хвилин до мене почали підходити інші чоловіки і казати: “Нас та наших голубів познімай теж”. Так я вирішив показати, що чиєсь хобі може бути сенсом життя», — розповідає режисер Михайло Волков.

Особливістю фільму стали видові кадри київських спальних районів та архітектурна зйомка. Для музичного оформлення фільму використали композиції ВІА Кобза з 1970-х та Симфонію №1 Михайла Вербицького, автора музики Гімну України. 

«Голубівники Києва» можна безкоштовно подивитися на сайті Takflix з території України до 30 березня.


Читайте також: Довженко-Центр запускає серію лекцій про українське кіно

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Melovin до My Personal Murderer: як звучить Одещина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
21 хв. тому
Музика
jockii druce — trashhouttttttt. Роздуми про життя, війну і суспільство, загорнуті у найпримітивнішу форму
Олексій Бондаренко Олексій Бондаренко
15 Квітня, 2024
Новини
Від Сусіди стерплять до Këkht Aräkh: як звучить Миколаївщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 Квітня, 2024