Головна
>
Кіно
>

Takflix презентував перший фільм власного виробництва

Takflix презентував перший фільм власного виробництва

Онлайн-кінотеатр Takflix випустив перший фільм власного виробництва — «Голубівники Києва». Короткометражний фільм розповідає про киян, які займаються розведенням голубів.

Про що фільм?

Пенсіонери Марк, Марат та Григорій живуть у спальних районах Лівого берега і тримають маленькі голубівні. Щодня чоловіки доглядають за своїми птахами поруч із домом, а раз на рік збираються з іншими голубівниками на пташиних ринках.

Фільм «Голубівники Києва» знімали влітку 2022-го року на Русанівці, Дарниці, а також в Бородянці під Києвом. Над зйомками працювали творці стрічки «Вхід через балкон» Михайлов Волков і продюсер Роман Блажан.

«Коли ми знімали фільм “Вхід через балкон”, у одному з дворів злетіли голуби. Їх запустив Григорій, герой майбутньої стрічки. Після нашого знайомства я відвідав пташиний ринок у Бородянці, де зібралися майже всі голубівники Києва. Там зустрів Марка Борисовича, почав знімати його та птахів. Через 10 хвилин до мене почали підходити інші чоловіки і казати: “Нас та наших голубів познімай теж”. Так я вирішив показати, що чиєсь хобі може бути сенсом життя», — розповідає режисер Михайло Волков.

Особливістю фільму стали видові кадри київських спальних районів та архітектурна зйомка. Для музичного оформлення фільму використали композиції ВІА Кобза з 1970-х та Симфонію №1 Михайла Вербицького, автора музики Гімну України. 

«Голубівники Києва» можна безкоштовно подивитися на сайті Takflix з території України до 30 березня.


Читайте також: Довженко-Центр запускає серію лекцій про українське кіно

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024