Monatik став лауреатом премії «Телетріумф»

Вчора, 25 квітня, пройшла церемонія нагородження національної телевізійної премії «Телетріумф». Цього року на премії було 76 номінацій, серед яких як програмні, так і особисті категорії. Подивитись увесь перелік переможців можна за посиланням.

Серед технічних та внутрішньотелевізійних номінації на «Телетріумф-2018» відзначили і кілька шоу пов’язаних з музикою. Зокрема, у номінації «Музична програма/концерт/церемонія» здобув перемогу співак Дмитро Монатік за телеверсію шоу «Вітамін D» у київському палаці спорту. Його траслював цього року канал 1+1.

Також кілька нагород отримав національний відбір на Євробачення, який транслював канал СТБ. Його було визнано відкриттям року, а найкращим ведучим музичної програми став Сергій Притула. Ми активно слідкували за нацвідбором та навіть проводили текстові трансляції першого та другого півфіналів і фіналу. Нагадаємо, що перемогу здобув співак Melovin.

Найкращим художником-постановником шоу/концерту/церемонії став Володимир Кошовий, який займається «Голосом країни» на каналі 1+1. Цієї неділі пройде фінал восьмого сезону. Дізнатись більше про найцікавіші події цього тижня можна тут.

Фото: Facebook/Sasha Shergina

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.