Головна
>
Музика
>

Tember Blanche випустили трек та анонсували перший великий концерт у Києві

Tember Blanche випустили трек та анонсували перший великий концерт у Києві

17 березня Tember Blanche презентували пісню Хороший хлопець. Трек ввійде в другий альбом гурту Ти лиш людина, який вийде на стримінгах 7 квітня. А 30 квітня дует зіграє великий сольник з його презентацією. Це буде перший концерт виконавців на великій сцені у столиці. 

У новому альбомі Саша Ганапольська та Влад Лагода досліджують тему людських слабкостей та вад, дорослішання, творчості, руйнування очікувань та аб’юзивних стосунків.

Новий реліз Tember Blanche — це історія про всіх, хто зазнавав осуду та нерозуміння за вибір професійної діяльності. Поки ліричний герой доводить на практиці, що творчістю можна заробити на життя, він чує багато зневажливих слів у свій бік.

«Настає момент — і хороший хлопець (він же «син маминої подруги») більше не хоче відповідати чужим очікуванням. Він завжди мріяв бути митцем, то чого б не стати ним зараз? Хлопець відчуває шалений потяг до письменництва, але поки не розуміє, чи він справді хоче бути творцем, чи бажає купатися в славі», — коментує реліз солістка гурту Олександра Ганапольська.

Читайте також: Tember Blanche: «Ми не прагнемо до Олімпійського, це дуже ілюзорно»

Квитки на концерт можна придбати за посиланням. Перші 100 квитків продаються за нижчою ціною. 

Tember Blanche — це київський інді-поп дует Олександри Ганапольської та Владислава Лагоди, заснований 2020 року. У 2021 році вони випустили дебютний альбом Тут немає нікого, окрім нас, який став одним з найкращих альбомів того року за версією LiRoom.

Редакція LiRoom виступає інформаційним партнером дуету під час концерту.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024