Трек дня: гурт Саші Чемерова The Gitas випустив нову пісню

Четвертого жовтня американський гурт The Gitas випустив нову пісню Sharks of Disharmony. Трек увійде в новий альбом Beverly Killsякий очікується на початку 2017 року.

Трек був записаний Джошем Фрєнксом в Лос-Анджелесі на Stagg Street Studio. Гранж-рок трек є маніфестом проти корумпованих політиків у всьому світі. Нова платівка стане другою у дискографії колективу.

«Ми хотіли показати маленьку частину матеріалу, над яким працювали останній рік. Ідея була в тому, щоб передати все якомога чесно. Тому ми записали трек на плівку і зняли процес на декілька камер. Ми обрали Sharks of Disharmony тому що трек дуже добре відтворює нинішню політичну ситуацію в світі, де ненажерливі політики виправно маніпулюють людьми”, — розповів фронтмен Саша Чемеров, відомий за роботою в українському гурті Димна Суміш.

The Gitas з’явився 2015 року в США. Окрім Чемерова до складу входять барабанщиця Брітані Макарелло (Brittany Maccarello) та бас-гітарист Сел Рамаціні (Sal Ramazzini). 2015 року також вийшов дебютний EP Garland.

Нагадаємо, що два тижні тому гурт Димна Суміш презентував другий трек після чотирьох років мовчання.