Британська рада в Україні та шоу The Selector шукає радіостанцію

Британська рада в Україні шукає fm-радіостанцію, на які виходитиме шоу The Selector. Дедлай подачі заявок від радіостанцій — 13 березня.

selector_site

Головні вимоги, яким має відповідати радіостанція — це можливість транслювати програму без змін англійською або власний український аналог. У радіодіджея буде постійний доступ до аудіооформлення програми, аудіологів, що дозволяють створювати власний запис в айдентиці The Selector.

Заявки від радіостанцій у довільній формі з інофрмацією про радіокомпанію, охоплення аудиторії та опис формату виходу програми потрібно надсилати на скриньку [email protected]. За більш детальною інформацією звертайтеся до керівника мистецьких програм Британської Ради в Україні Анни Бубнової за телефоном  044 490 56 05.

The Selector – це щотижнева програма, в якій слухачам пропонують послухати нову британську музику, ексклюзивні  інтерв’ю з виконавцями, живі сесії, студійні записи та авторські мікси. Оригінальна програма неодноразово здобувала престижні нагороди, наприклад Sony Radio Academy Awards, Mixcloud Awards, BT Digital Music Awards і New York Festivals Awards.

В Україні The Selector виходив в ефірі «Просто Ради.О» (2011-2016) та онлайн-станції «Аристократи». За підтримки шоу в Україні також влаштовувались концерти британських гуртів, зокрема Young Fathers, Slaves, Everything Everything, Holy Esque, Benjamine Clementine та інші.

Нагадаємо, що нещодавно в Україні запустилась платформа для прослуховування вітчизняних онлайн-радіостанцій — Радіоліст.

Фотографія обкладинки: Аліна Кучма

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.