Головна
>
LP
>

The Jossers відмітили річницю дебютника випуском його лайв-версії

The Jossers відмітили річницю дебютника випуском його лайв-версії

Сьогодні, 12 вересня, гурт The Jossers випустив лайв-версію платівки Unsupported Bravery of Local Kids. Цим релізом вони відмітили річницю виходу дебютника.

«Минув рік після випуску нашого дебютного альбому Unsupported Bravery of Local Kids. І щоб назавжди закрити цю тему, ми випускаємо його лайв-версію» – розповідає лідер The Jossers Сергій Воронов.

У треклисті альбому усі пісні дебютника, а також декілька бонус-треків: альтернативна версія Moron, кавер на Soronprfbs – I Love You All, а також Babe з T-Shit EP (2014).

> Пісня за піснею: The Jossers розповідають про свій дебютний альбом

«Локальні концерти (local gigs) – це біда, яку ми всі заслужили. Проте нам вдалося з нею впоратися, тур в підтримку Unsupported Bravery of Local Kids пройшов вельми успішно. Цей лайв-альбом присвячуємо всім, хто приходив на наші концерти у Львові, Тернополі, Одесі, Харкові, Дніпрі та Києві. Ви були першими і останніми, хто почув реліз повністю, а ми прощаємося із своїм дебютником та рухаємося далі. І це не всі новини цієї осені від The Jossers» – додає Сергій.

The Jossers – тріо із міста Калуша Івано-Франківської області. У дискографії гурту один EP, лайв-збірник та дебютний альбом Unsupported Bravery of Local Kids, який протримався у загальному топі українського Google Play вродовж вересня 2016. Також гурт випустив кліп на пісню Moron.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Кіно
Ukraїner випустив документальний фільм про святкування Маланки на Буковині
Марічка Максимець Марічка Максимець
9 Січня, 2024
Плейлисти
Різдвяно-новорічний плейлист української музики
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Грудня, 2023
Кіно
Закінчилася серія «Культурних понеділків». Що це і які проєкти перемогли?
Марічка Максимець Марічка Максимець
21 Грудня, 2023