Головна
>
Відео
>

Tik Tu випустили кліп з африканським гуртом Madalitso Band

Tik Tu випустили кліп з африканським гуртом Madalitso Band

24 липня тернопільський гурт Tik Tu презентував трек та кліп Sitimamenya. Він створений у колаборації із гуртом Madalitso Band із Малаві.

Назва треку Sitimamenya перекладається з мови чічева, як «ми не б’ємо». У пісні закладено важливий соціальний меседж:

«Це пісня про дітей. Зміст такий: якщо ви будете говорити зі своїми дітьми, будете пояснювати їм, вони зрозуміють краще, ніж якщо їх гамселити», – розповів Ніл Найяр, менеджер Madalitso.

У кліпі, окрім гуртів Tik Tu та Madalitso знялися також учасники Hear Us Children, проєкту організації Music Crossroads Malawi, який допомагає дітям самовиражатися через мистецтво і музику, а заразом здобувати знання щодо здоров’я, проблеми ВІЛ/СНІДу, змін клімату, родини, сексуального виховання та необхідності освіти.

На гурт Madalitso тернопільці натрапили в інтернеті, як розповідає Лесик Омодада. Вони написали їм подяку за творчість та запропонували зробити щось разом. «Завдяки могутнім силам Всесвіту, згодом ми вже писали вокал, скрипку, бас і синтезатори до тих партій, які нам вислали наші нові малавійські друзі».

Бонусне відео про знайомство гуртів

Нагадаємо, що кілька місяців тому Tik Tu презентували свій перший ігровий кліп на пісню Introvert. Дізнатися про нього більше можна у нашій новині.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Кіно
Ukraїner випустив документальний фільм про святкування Маланки на Буковині
Марічка Максимець Марічка Максимець
9 Січня, 2024
Плейлисти
Різдвяно-новорічний плейлист української музики
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Грудня, 2023
Кіно
Закінчилася серія «Культурних понеділків». Що це і які проєкти перемогли?
Марічка Максимець Марічка Максимець
21 Грудня, 2023