Головна
>
Музика
>

Відео дня: дивимося кліп на колабу Тіни Кароль з Shumei «Стерва»

Відео дня: дивимося кліп на колабу Тіни Кароль з Shumei «Стерва»

12 квітня відбулася прем’єра кліпу на трек Стерва, який є спільною роботою Тіни Кароль та Shumei. Виконавці розповідають, що це історія про пристрасне кохання, без якого міцні та стійкі відносини неможливі. Режисеркою кліпу стала Ната Курган.

«Працювати з Тіною було задоволенням. Тіна — людина, яка захоплює тебе з першої зустрічі. Її можна описати багатьма словами, але її основною якістю, яка мене вразила, є її простота та людяність, якою, на жаль, не всі володіють», — коментує Shumei.

Сама ж Тіна називає Shumei найбільш перспективним артистом нового покоління в Україні: 

«Його унікальний тембр не можна сплутати з будь-яким іншим голосом у світі. Хрипота та мужність  його вокалу надали цій композиції крутого змісту. Я дуже задоволена цією співпрацею», — каже Тіна Кароль

Зйомки кліпу проходили на Львівському залізничному вокзалі. Ліричних героїв у відео зіграли українські блогери та актори Богдан Шелудяк та Юлія Свіжинська. Це не перша співпраця співачки Тіни Кароль та режисерки Нати Курган, раніше вони разом створили музичні відео на треки З тобою, Троянди та Не святі.

«Кінопаралель між співаками та акторами  була створена задля заглиблення у зміст та характер цього дуету», — розповідає режисерка кліпу Ната Курган.

Разом з премʼєрою пісні Стерва Тіна Кароль випустила новий  альбом Троянди, куди як і раніше випущені треки, так і нові композиції. 


Читайте також: Пісня за піснею: Re-read про дебютний альбом «Повсякденність, драма, романтика»

Над створенням цього матеріалу працювала команда із шести людей.
Допоможи нам продовжувати працювати на цьому ж рівні — задонать Ліруму на Buy Me a Coffee

Підтримай Лірум

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Музика
Від The Maneken до sucilna_nevdacha.exe: як звучить Донеччина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
1 день тому
Новини
«Це, мабуть, єдиний випадок у світі, коли танцпол — safe place». Як Some People відновлює культурне життя у Харкові під обстрілами?
Жданович Дарина Жданович Дарина
22 Травня, 2024
Анонси
Гід сценами фестивалю V`YAVA Єднання: плейлісти усіх локацій
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Травня, 2024