Головна
>
Відео
>

ТНМК випустили кліп на першу пісню з майбутнього міні-альбому

ТНМК випустили кліп на першу пісню з майбутнього міні-альбому

Сьогодні, 8 листопада, гурт ТНМК презентував відеокліп на сингл Янголи. Ця пісня є першою ластівкою з нового міні-альбому, реліз якого заплановано на 23 листопада. У пісні використовуються вокальні семпли з народних пісень жителів Західного Полісся.

Режисеркою кліпу стала відома українська дизайнерка Ольга Навроцька. Влітку вона презентувала інді-фешн фільм Inseparable, який отримав кілька премій від американського La Jolla International Fashion Film Festival. Саме він ліг в основу кліпу.

«Спочатку була музика, яку написав Фагот. Потім з’явилася ідея для фешн-відео. Потім слова пісні і, нарешті, кліп для ТНМК. Я побачила сцену, яка викликала в мені змішані почуття. Це був поцілунок ангела і демона. У цей момент я раптово усвідомила, наскільки близькі стосунки пов’язують добро і зло в нашому світі і зрозуміла, що вони нероздільні. Для мене це історія про внутрішню боротьбу. Про прийняття темної сторони життя», – прокоментувала режисерка.

Навроцька також розповіла, що усі костюми для відео було створені нею та її командою та частково взяти з колекцій бренду NAVRO. Наприклад, маски було зроблено на 3D-принтері, а гілки для головного убору взагалі зібрано на подвір’ї шоуруму Навроцької.

Нагадаємо, що нещодавно ТНМК стали героями нашої рубрики, в якій ми згадуємо та називаємо 12 найкращих пісень найвизначніших українських гуртів. Послухати плейліст та прочитати наші коментарі можна за посиланням.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Melovin до My Personal Murderer: як звучить Одещина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
18 Квітня, 2024
Музика
jockii druce — trashhouttttttt. Роздуми про життя, війну і суспільство, загорнуті у найпримітивнішу форму
Олексій Бондаренко Олексій Бондаренко
15 Квітня, 2024
Новини
Від Сусіди стерплять до Këkht Aräkh: як звучить Миколаївщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 Квітня, 2024