Головна
>
Музика
>

Пісня за піснею. Андрій Хливнюк розповідає про першу частину нового альбому Бумбоксу

Пісня за піснею. Андрій Хливнюк розповідає про першу частину нового альбому Бумбоксу

Гурт Бумбокс 12 вересня презентував першу частину нового альбому Таємний Код: Рубікон. Таємний код складається з семи пісень. Фронтмент гурту докладно розповідає про кожну з них.

1. Тримай Мене. 

Одна із улюблений моїх пісень останнього часу. Написана разом із чудовим автором і композитором Олександром Чемеровим, колишнім вокалістом Димної Суміші, а сьогодні лідером гурту The Gitas. А також гітаристом Димної Суміші Сергієм Мартиновим. Пісня, на яку ми зняли кліп у США, Італії та Україні. Пісня, котра стала безперечним концертним хітом команди останнього часу. Пісня, котру я з величезним кайфом граю на кожному концерті і вважаю її перлиною цієї платівки.

2. Ангела. 

Рімейк на пісню гурту Крихітка Цахес Ангела як я. Я дуже дякую Саші Кольцовій, що вона знайшла час і приїхала до Будинку звукозапису на студію Мілоша Єліча перезаписати для мене приспів, бо я хотів його семплувати, і щоб діджей Валік скретчив. Це зовсім інша пісня, але як буває у хіп-хопових треках ми використали приспів, який я теж переспівую, й дописали до нього хіп-хопові куплети, аранжування. Це одна із пісень, записаних на студії La Fabrique у Франції. Я презентую вам її з  превеликим щастям, бо це теплий звук аналогової студії і гострі переживання за кілька діб перед великим струсом у моєму житті.

3. Дрантя.

Це блюз-рокова пісня, перша з кількох, написаних мною разом з Олегом Аджикаєвим, офіційним саунд-продюсером цієї платівки та одним із двох гітаристів гурту. Після Дрантя я  написав з ним ще багато пісень, але ця робота була першою.

4. Безодня. 

Пісня написана разом із Олегом Аджикаєвим і спочатку я мав співати її сам, але вже на студії зрозумів, що хочу високих партій і знаю, хто їх має заспівати. Я дуже дякую чудовій українській співачці Тіні Кароль, яка одразу ж погодилась на співпрацю і з першого тейку записала свою фантастичну, віртуозну партію. Попри шалено завантажений графік, вона зробила всі необхідні промо, знялась у  кліпі. Працювати з тобою, Тіночко, було дуже приємно. Я тішуся з нашої дружби, яка з цього народилася. Давай ще. Це Безодня.

5. ДШ. 

Це пісня російською мовою, написана минулої осені й записана протягом зими. Повністю зроблена у місті Києві. Єдине, її мастеринг, як і всіх інших пісень, робилися у США. Пісня записана новим складом Бумбоксу. Пісня, в якій наш діджей Валік перевершив сам себе вже вкотре. І нам всім, і слухачам, нагадав, що він легендарний скретч-мастер і музикант, який у цій платівці виступив не просто як діджей, але як аранжувальник і саунд-продюсер, бо без нього пісні не мали б такої глибини та інших сторін і сенсів. Дякую Валік, за те що ти зробив у пісні ДШ.

6. Твій На 100%. 

Пісня, котра була лід-синглом. Пісня, котра була написана разом із Сергієм Мартиновим, дуже крутим гітаристом та композитором. Пісня, котра на певний час стала першою піснею на концерті групи Бумбокс. І коли ви приходитиме на концерт Бумбоксу, то будьте майже на 100% впевнені, що першою буде саме вона. Це реальна історія, реальна зустріч з реальною людиною в аеропорту Бориспіль.

7. Побачимось. 

Хотів би сказати, що написав її легко і просто, хотів би сказати, що це лише моя ідея, але ні. Надихнула мене на її написання пісня I’ll Be Seeing You – джазовий стандарт у виконанні Еріка Клептона. Я раджу вам прослухати цей альбом. Це чудова платівка, яка дуже вплинула на звук французьких записів Бумбоксу. І пісня Побачимось якраз одна із пісень, записаних у Франції на студії La Fabrique. Якщо ділити творчість команди на різні етапи, то цю пісню можна сміливо відносити до поп-джазового чи тріп-хоп-джазового етапу розвитку команди. І ми таки побачимось.

Читайте також: 

Нагадаємо, Бумбокс вирушить у великий тур на підтримку нового альбому. 19 вересня гурт виступить у Рівному.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Сусіди стерплять до Këkht Aräkh: як звучить Миколаївщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 Квітня, 2024
Новини
Як звучить Херсонщина: плейлист від Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024
Новини
Що слухала команда Ліруму в березні
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024