Пісня за піснею. Андрій Хливнюк розповідає про першу частину нового альбому Бумбоксу

Гурт Бумбокс 12 вересня презентував першу частину нового альбому Таємний Код: Рубікон. Таємний код складається з семи пісень. Фронтмент гурту докладно розповідає про кожну з них.

1. Тримай Мене. 

Одна із улюблений моїх пісень останнього часу. Написана разом із чудовим автором і композитором Олександром Чемеровим, колишнім вокалістом Димної Суміші, а сьогодні лідером гурту The Gitas. А також гітаристом Димної Суміші Сергієм Мартиновим. Пісня, на яку ми зняли кліп у США, Італії та Україні. Пісня, котра стала безперечним концертним хітом команди останнього часу. Пісня, котру я з величезним кайфом граю на кожному концерті і вважаю її перлиною цієї платівки.

2. Ангела. 

Рімейк на пісню гурту Крихітка Цахес Ангела як я. Я дуже дякую Саші Кольцовій, що вона знайшла час і приїхала до Будинку звукозапису на студію Мілоша Єліча перезаписати для мене приспів, бо я хотів його семплувати, і щоб діджей Валік скретчив. Це зовсім інша пісня, але як буває у хіп-хопових треках ми використали приспів, який я теж переспівую, й дописали до нього хіп-хопові куплети, аранжування. Це одна із пісень, записаних на студії La Fabrique у Франції. Я презентую вам її з  превеликим щастям, бо це теплий звук аналогової студії і гострі переживання за кілька діб перед великим струсом у моєму житті.

3. Дрантя.

Це блюз-рокова пісня, перша з кількох, написаних мною разом з Олегом Аджикаєвим, офіційним саунд-продюсером цієї платівки та одним із двох гітаристів гурту. Після Дрантя я  написав з ним ще багато пісень, але ця робота була першою.

4. Безодня. 

Пісня написана разом із Олегом Аджикаєвим і спочатку я мав співати її сам, але вже на студії зрозумів, що хочу високих партій і знаю, хто їх має заспівати. Я дуже дякую чудовій українській співачці Тіні Кароль, яка одразу ж погодилась на співпрацю і з першого тейку записала свою фантастичну, віртуозну партію. Попри шалено завантажений графік, вона зробила всі необхідні промо, знялась у  кліпі. Працювати з тобою, Тіночко, було дуже приємно. Я тішуся з нашої дружби, яка з цього народилася. Давай ще. Це Безодня.

5. ДШ. 

Це пісня російською мовою, написана минулої осені й записана протягом зими. Повністю зроблена у місті Києві. Єдине, її мастеринг, як і всіх інших пісень, робилися у США. Пісня записана новим складом Бумбоксу. Пісня, в якій наш діджей Валік перевершив сам себе вже вкотре. І нам всім, і слухачам, нагадав, що він легендарний скретч-мастер і музикант, який у цій платівці виступив не просто як діджей, але як аранжувальник і саунд-продюсер, бо без нього пісні не мали б такої глибини та інших сторін і сенсів. Дякую Валік, за те що ти зробив у пісні ДШ.

6. Твій На 100%. 

Пісня, котра була лід-синглом. Пісня, котра була написана разом із Сергієм Мартиновим, дуже крутим гітаристом та композитором. Пісня, котра на певний час стала першою піснею на концерті групи Бумбокс. І коли ви приходитиме на концерт Бумбоксу, то будьте майже на 100% впевнені, що першою буде саме вона. Це реальна історія, реальна зустріч з реальною людиною в аеропорту Бориспіль.

7. Побачимось. 

Хотів би сказати, що написав її легко і просто, хотів би сказати, що це лише моя ідея, але ні. Надихнула мене на її написання пісня I’ll Be Seeing You – джазовий стандарт у виконанні Еріка Клептона. Я раджу вам прослухати цей альбом. Це чудова платівка, яка дуже вплинула на звук французьких записів Бумбоксу. І пісня Побачимось якраз одна із пісень, записаних у Франції на студії La Fabrique. Якщо ділити творчість команди на різні етапи, то цю пісню можна сміливо відносити до поп-джазового чи тріп-хоп-джазового етапу розвитку команди. І ми таки побачимось.

Читайте також: 

Нагадаємо, Бумбокс вирушить у великий тур на підтримку нового альбому. 19 вересня гурт виступить у Рівному.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.