Головна
>
Кіно
>

Відео дня: дивимося трейлер фільму «Як там Катя?»

Відео дня: дивимося трейлер фільму «Як там Катя?»

В мережі з’явився трейлер художнього фільму «Як там Катя?» Крістіни Тинькевич. Світова прем’єра фільму відбудеться 6 серпня на Міжнародному кінофестивалі у Локарно (Швейцарія).

 «Як там Катя?» — дебютна повнометражна художня робота режисерки. Соціальна драма розповідає історію лікарки швидкої допомоги Анни, яка шукає справедливості у недосконалому світі.

Ідея стрічки виникла у Крістіни Тинькевич, коли вона створювала короткометражний фільм «Solatium». За три роки після виходу короткометражного фільму режисерка вирішила перетворити цю історію на повнометражну стрічку.

За сюжетом Анна їде на виклик. Потрапляючи до пацієнта, вона розуміє, що він той чоловік, який вбив її дочку кілька років тому, коли їхав п’яним за кермом, але уникнув відповідальності. І тепер жінка стоїть перед вибором: врятувати його чи ні, нічого не зробити і дати йому вмерти. І вона обирає останній варіант.

Головну роль у фільмі зіграла Анастасія Карпенко.

Міжнародний кінофестиваль в Локарно — один з найдавніших та найпрестижніших кінофестивалів світу, започаткований у 1946 році. Він вважається четвертим за важливістю після Канн, Венеції і Берліна європейським кінофестивалем. Фільм представлять в конкурсній програмі «Concorso Cineasti del presente».


Читайте також: Дивимося трейлер фільму «Снайпер. Білий ворон»

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Мистецтво свідчень: чому Голодомор — не міф. І як про трагедію розповідають у кіно, літературі та музиці
Кравченко Марія Кравченко Марія
25 Листопада, 2023
Література
Чому ти любиш Різдво? Читаємо уривок з книжки «27 днів до Різдва» Дзвінки Матіяш
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
23 Листопада, 2023
Музика
Відеошоу «Не за кадром»: Женя Галич про «останні» концерти O.Torvald, діяльність в ЗСУ та молодих артистів
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Листопада, 2023