Головна
>
Музика
>

Над новим кліпом Twenty One Pilots працювала команда українських кліпмейкерів

Над новим кліпом Twenty One Pilots працювала команда українських кліпмейкерів

21 червня американський гурт Twenty One Pilots випустив кліп на трек Paladin Strait з їхнього останнього альбому Clancy. Режисером кліпу став Дженсен Ноен (Євген Ножечкін) — український кінорежисер, родом з Полтави.

У 2018 році Ноен був визнаний найкращим режисером на Каннському фестивалі середземноморського кіно, а у 2019 — на Міжнародному кінофестивалі Flathead Lake. Його фільм 2009 року «Океани всередині нас» отримав приз за найкращий короткометражний фільм на Київському міжнародному фестивалі короткометражних фільмів. Дженсен Ноен також створив кліпи для Bring Me the Horizon (Kool-Aid, Lost), Black Veil Brides (Bleeders), Demi Lovato (Still Alive) та інших.

Окрім Дженсена Ноена у команді, що створила кліп, було ще декілька українців: однією із виконавчих продюсерів стала Іванна Борін. Раніше вона разом із своїм чоловіком Френком Боріном зняла музичне відео для британського виконавця Zayn у Києві. Монтажем відео на Paladin Street став Микита Берег. Серед його інших робіт — кліп для Володимира Дантеса на трек Я залишусь молодим. Художником зі спецефектів став Олексій Веренчик — кліпмейкер та фронтмен українського гурту Detach.

З початку повномасштабного вторгнення Twenty One Pilots висловлювали підтримку Україні:

Фото: twentyonepilots/Instagram

А також у кліпі на перший сингл із лонгплею Clancy Overcompensate барабанник гурту Джош Дан з’явився з українським написом:

Скрин із кліпу Twenty One Pilots — Overcompensate

Також у 2018 році гурту зняв кліпи у Києві, у будівлі факультету кібернетики університету ім. Тараса Шевченка — на трек Nico and the Niners.

У січні 2019 року гурт дав концерт у київському Палаці Спорту. Про те, як пройшов концерт та чому Twenty One Pilots — один із найкращих концертних гуртів планети, читайте у статті Олексія Бондаренка за посиланням.


Читайте також: 25 текстів, 11 плейлистів: Лірум презентував проєкт «Культура в регіонах» та інтерактивну мапу

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024