Головна
>
Кіно
>

Через поранення на фронті помер актор кіно та театру Василь Кухарський

Через поранення на фронті помер актор кіно та театру Василь Кухарський

7 грудня стало відомо, що помер український актор кіно та театру Василь Кухарський. Про це на своїй інстаграм-сторінці повідомив Театр на Подолі, де працював митець. У вересні кінорежисер Олесь Санін повідомив, що Василь отримав серйозні поранення на фронті та потребував складного медичного втручання та процесу реабілітації.

«Не стало Василя Кухарського. Він так і не зміг повернутися до життя. Дату прощання повідомимо згодом», — написав у дописі Театр на Подолі.

Василь Кухарський приєднався до Театру на Подолі у 2008 році, де граву виставах «Сто тисяч», «Льовушка», «Механічний апельсин», «Ножиці», «Приворотне зілля». Крім театральної діяльності, він займався кіно та телебаченням.Однією з його визначних робіт була головна у фільмі «Максим Оса: золото Песиголовця», створеному за мотивами українського коміксу про козака Максима Осу. Фільм вийшов у прокат у жовтні 2022 року і незабаром, на початку 2023 року, став доступний на платформі Netflix.

2 грудня Василю виповнилося 42 роки. Театральна група зазначила, що з самого початку повномасштабного вторгнення він приєднався до рядів Збройних Сил України і захищав свою країну.


Читайте також: Внаслідок удару по Краматорську померла письменниця Вікторія Амеліна

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Музика
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Музика
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024