Головна
>
Кіно
>

Вийшов трейлер треш-комедії «Вересень»

Вийшов трейлер треш-комедії «Вересень»

Вийшов трейлер української чорної комедії «Вересень» режисера Георгія Фоміна. Стрічка вийде у прокат 10 серпня. У головних ролях — журналіст і телеведучий Микола Вересень, а також художник і письменник Лесь Подерев’янський.

Події фільму відбуваються на початку 2010-х років. Актор Микола Вересень гине на знімальному майданчику, виконуючи роль царя Івана Грозного. Тепер чорти, які думають, що він і є Грозний, намагаються всіма можливими способами затягнути його до пекла. Історія перестрибує в часі та просторі, в кадрі з’являються менти-вампіри в ролі чортів, гуцули-пияки в ролі янголів та інші містичні істоти.

Серед зіркових камео у фільмі також знялися музикант Мирослав Кувалдін, лідер гурту «Кому вниз» Андрій Середа та режисерка Марися Нікітюк.

Зйомки фільму «Вересень» розпочалися ще у 2013 році, тож спершу він мав вийти у прокат у 2018 році. Тоді робота мала назву «Шляхом мерця». Робота над проєктом завершилась у 2020-му. 

Українська прем‘єра стрічки відбулася на кінофестивалі Миколайчук Open.

Стрічку вже подивився кінокритик Ігор Кромф й у своїй рецензії розповідає чому прем’єра запізніла на 10, а то й на усі 20 років.

«У далекому 2012 році «Вересень» мав стати треш-горор комедією з купою постмодерністських пасхалок та алюзій, яка б показала недосвідченій українській глядацькій аудиторії, що таке епічне жанрове кіно. Фільм явно претендував на культовий статус. Однак у 2023 році «Вересень» виглядає, як безглуздий і крінжовий аматорський фільм, в якому безнадійно застаріло все: від ідеї до подачі».

Повний текст Ігоря Кромфа за посиланням.


Читайте також: Київський кінотеатр «Факел» стане багатофункціональним закладом культури

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Мистецтво свідчень: чому Голодомор — не міф. І як про трагедію розповідають у кіно, літературі та музиці
Кравченко Марія Кравченко Марія
25 Листопада, 2023
Література
Чому ти любиш Різдво? Читаємо уривок з книжки «27 днів до Різдва» Дзвінки Матіяш
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
23 Листопада, 2023
Музика
Відеошоу «Не за кадром»: Женя Галич про «останні» концерти O.Torvald, діяльність в ЗСУ та молодих артистів
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Листопада, 2023