Вагоновожатые випустили альбом, на якому вперше заспівали українською

20 листопада гурт Вагоновожатые презентував альбом Референс, перший великий реліз за два роки. Платівку вже можна знайти на стрімінгах: Apple MusicGoogle PlayDeezer та Spotify.

«Цей альбом ми готували два роки. У ньому сплелися переживання і відчуття всіх вагоновожатых, кожен з нас написав для платівки свій трек. Можливо тому альбом вийшов більш концептуальним і цілісним. Якщо Вассервага був своєрідним адреналіновим вибухом, то Референс – наші спостереження за суспільством, своєрідний зріз часу», – прокоментували реліз музиканти.

Усього в альбом увійшло 10 треків, серед яких і дві перших в історії гурту пісень українською: Бриф та Веаюфром. Загалом україномовні треки були питанням часу, адже фронтмен Вагоновожатых Антон Слєпаков кілька років тому перейшов на українську у соціальних мережах та під час концертів.

Перед виходом альбому гурт підготував цікаву піар-кампанію, про яку писало видання The Village. По всьому Києву з’являлись плакати з цитатами пісень на кшталт «вечером вторника первую помощь оказать дворникам» і «сдать целлофан, бумагу, вторсырьё, высушить влагу делать свое». До речі, вже відома і дата київської презентації.

Нагадаємо, що перший лонгплей Вассервага з’явився восени 2015, який увійшов до рейтингу найкращих альбомів року. Окрім нього у гурту є кілька міні-альбомів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.