Відео дня: Христина Соловій та Саша Чемеров випустили кліп

Українські виконавці Христина Соловій та Саша Чемеров випустили новий трек під назвою «Біжи, Тікай», який зачіпає актуальну проблематику токсичних та співзалежних стосунків. А 26 листопада презентували кліп на цю пісню.

За словами автора слів та музики, Саші Чемерова, пісня «Біжи, Тікай» про монстрів, що прокидаються у відносинах між коханцями, про любов, яка тримає в напрузі, про неможливість бути ані окремо ані разом.

«Моєю ідеєю було створити піснею унікальний, але знайомий кожному стан. цьому мені допомогла неймовірна Христина Соловій. Її ніжний голос та містичний образ ідеально спрацювали в нашій колаборації. Вашій увазі синтез інтелігентної поп музики, естради 90-х, трепу та року», – поділився Чемеров

Він також запевнив, що емоція, яку ми бачимо на відео — «вона є справжньою». До речі, кліп «Біжи, Тікай» зрежисував український кліпмейкер Віктор Скуратовський.

Читайте також: Феномен Чемерова

Виконавиця Христина Соловій називає цю колаборацію “відвертим експериментом”:

«Біжи, Тікай» – музично-емоційна ілюстрація співзалежних стосунків. Цей стан схожий на солодку, але дуже болісну пастку. Вишуканий біль, до якого звикаєш і не уявляєш, як жити без нього. Цей трек музично для мене відвертий експеримент, на який я наважилась піти із Сашею Чемеровим, натхненна його особистістю і тонкою майстерністю його сонграйтерства».

Трек можна послухати на всіх музичних платформах.

Нагадаємо, що Саша Чемеров –  екслідер Димної Суміші та учасник The Gitas, цьогоріч він запустив сольний проєкт.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.