Головна
>
Відео
>

Відео дня: кліп-анонс альбому adm:t на мейджор-лейблі Universal Music

Відео дня: кліп-анонс альбому adm:t на мейджор-лейблі Universal Music

Гурт adm: t випустив дебютний кліп на сингл ‘paket’, що вийшов на мейджор-лейблі Universal Music.

«Нас всіх турбують зміни клімату, але не всі усвідомлюють, наскільки глибоко проблеми екології пов’язані з повсякденним життям. ‘paket’ – це пісня-заклик, зупинитися та озирнутися навколо. Якщо кожен з нас почне задавати собі питання: а що конкретно він зробив для екології, можливо одного разу нам вдасться уникнути катастрофи», – зазначив лідер гурту Андрій Дмитренко.

Зазначається, що цим синглом гурт оголошує старт однойменної просвітницької екоакції – ‘paket’. Цієї осені музиканти adm: t також планують ряд освітніх заходів, вхід на які буде вільний. У дебютному відео adm: t лампочки стають символом загасаючого життя на Землі.

Гурт adm:t було засновано в Києві у 2017 році. До цього Андрій Дмитренко грав сольно. У 2018 adm: t стали першими українцями, які представили свою музику на міжнародному конкурсі Aloft Star Europе в Мюнхені.

Головним призом для гурту став контракт Universal Music Group – світовим лідером в області музичних розваг. Universal Music Group співпрацює з такими артистами, як Jay Z, Rihanna, Lady Gaga, Taylor Swift, Jared Leto, Adele та інші.

Нагадаємо, у вересні 2018 року музиканти презентували міні-альбом в першому степені.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Сусіди стерплять до Këkht Aräkh: як звучить Миколаївщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 Квітня, 2024
Новини
Як звучить Херсонщина: плейлист від Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024
Новини
Що слухала команда Ліруму в березні
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024