Головна
>
Музика
>

Відео дня: дивимося кліп VikaVishnya на пісню «Падай»

Відео дня: дивимося кліп VikaVishnya на пісню «Падай»

29 березня відбулася прем’єра кліпу VikaVishnya на трек Падай, в якому виконавиця досліджує свою мову тіла. Режисером відео став the mødpop

«Кожен день стикаючись із труднощами, виходячи із зони комфорту, забувайте про страхи, досвід та все, що заважає бути собою», — описує реліз VikaVishnya.

У своїй новій роботі артистка хотіла відтворити сенс пісні не лише за допомогою звичних їй інструментів: голосу та слів, а й через мову тіла. Виконавиця розповідає, що це її перший крок у цьому напрямку та вона повністю імпровізувала, без попередньої підготовки. VikaVishnya називає кліп викликом до відкриття та розкриття наших таємничих умінь, щоб стати кращою версією себе.

Режисер кліпу the mødpop розповідає, що вокальна частина символізує холод розуму, який шукає допомогу, тоді як танцювальна — розкриває артистку як ангела-охоронця, готового на все заради коханого. 

«Цей кліп – до про світло, про любов, яка перемагає темряву та відстань. Відкриття танцювальної частини таланту Віки допомагає наблизити слухачів до сенсу пісні. Пишаюся Вікою за сміливий експеримент і високу якість виконання», — коментує кліп режисер the mødpop.


VikaVishnya — співачка та поетеса, дебютний реліз якої відбувся у 2021 році. VikaVishnya також є засновницею благодійного музичного фестивалю «Вишневий Вернісаж». Наразі творчий доробок виконавиці складається з 5 синглів: Мрія, Кішки на серці, Хмари, Чому та Падай.


Читайте також: Все, що потрібно знати про фестиваль Пожежа

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024