Головна
>
LP
>

Vinok презентує дебютний лонгплей про “блаженних юродивих”

Vinok презентує дебютний лонгплей про “блаженних юродивих”

Vinok видали свій перший LP Holy Fool, натхненний естетикою Дикого Заходу та боротьбою “святих дурнів” із соціумом.

“Святі дурні” в уявленні гурту — люди, які викривають провокаційні істини та не бояться протистояти суспільній думці. Один з улюблених “божих дурнів” команди Vinok — американський романіст Фланнері О’Коннор, який говорив, що “Правда не міняється залежно від нашої здатності сприймати її”. Як і письменник, Vinok налягає на символізм у своїх роботах.

“Божий дурень” може мати два значення: з одного боку, це може бути той, хто вважається святим, але насправді є дурнем (брехливим та злим). З іншого ж, це може бути той, хто не боїться говорити правду попри результат, з надією на краще суспільство. І велика частина нашого життя — це просіювання людей та розуміння того, хто є хто. Це непросто, проте ми стараємось розібратись із цим в нашому альбомі. — розповідає барабанщик гурту, Ілля.

Натяки на атмосферу Дикого заходу в музиці та оформленні Holy Fool уособлюють свободу та боротьбу людини проти системи. Кожен учасник гурту приніс до ідеології альбому власний досвід: вокалістка Наталі була психо- та арттерапевткою, працювала з людьми, постраждалими від різних видів насильства. Барабанщик гурту, Ілля був журналістом та свідком жахливих наслідків корумпованих авторитарних режимів у Східній Європі. Басист Vinok, Антон — родом з окупованих територій на Сході України. Разом вони намагаються усвідомити безумство цього світу та щось цьому протиставити.

Платівка була зведена звукорежисером Полом Уолтоном (PDub), який також працював з Бйорк, Мадонною, U2, Мадонна, Massive Attack, Birdy и The Cure. Мастерингом займався Руді Мартінес, чий голос впливає на результати премії Ґреммі.


Нагадуємо, Vinok — америко-український інді-рок гурт, який базується в Києві. Його заснували Наталя та Ілля Тимченки, колишні учасники проєкту Sphingidae. Нещодавно гурт випустив сингл з альбому, Hold on me.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Кіно
Ukraїner випустив документальний фільм про святкування Маланки на Буковині
Марічка Максимець Марічка Максимець
9 Січня, 2024
Плейлисти
Різдвяно-новорічний плейлист української музики
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Грудня, 2023
Кіно
Закінчилася серія «Культурних понеділків». Що це і які проєкти перемогли?
Марічка Максимець Марічка Максимець
21 Грудня, 2023