Головна
>
Література
>

Український сайлентбук увійшов до переліку 100 найкращих книжок-картинок у світі

Український сайлентбук увійшов до переліку 100 найкращих книжок-картинок у світі

Сайлентбук «Жовтий метелик» Олександра Шатохіна увійшов до списку 100 найкращих книжок-картинок зі всього світу.

Список 100 найкращих книжок формувала група кураторів платформи dPictus. Цьогоріч серед кураторів була й координаторка Книжкового Арсеналу Юлія Козловець.

dPictus —  платформа, на якій видавці книжок-картинок та книжкові агенти представляють свої видання міжнародній професійній спільноті протягом усього року. А це своєю чергою створює можливості для бізнесу та налагоджує контакти для B2B зустрічей на книжкових виставках.

За словами Козловець, книжки, що увійшли до списку, будуть представлені протягом року на найбільших книжкових ярмарках.

«Жовтий метелик» вийшов у Видавництві Старого Лева. Автор оповідає історію без слів, лише ілюстраціями. Мовою символів описується війна і те, що після неї, лишає по собі знання – хай що б трапилося, життя перемагає. Художник працював над книжкою у перші тижні повномасштабного вторгнення.

«Тихі книжки — це дуже переконлива і неймовірно вільна форма самовираження. Оповідь без слів має потужну силу і дає вдосталь простору для уяви, бо історію, що розповідається тільки ілюстраціями, можна розказати абсолютно по-різному багато разів. Гортаючи сайлентбук, ми відчуваємо себе оповідачами, казкарями, письменниками. Це класний формат для дітей, адже вони фантазують і розвивають мислення. Це класний формат для батьків, бо можуть вигадувати нові розвитки подій, керуючись одними і тими ж ілюстраціями», — розповідає про особливість сайлентбуків Олександр Шатохін.


Читайте також: ВСЛ потрапило до шортліста найкращих дитячих видавців BOP

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Сусіди стерплять до Këkht Aräkh: як звучить Миколаївщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 Квітня, 2024
Новини
Як звучить Херсонщина: плейлист від Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024
Новини
Що слухала команда Ліруму в березні
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024