Юрій Хусточка із Океану Ельзи спродюсував альбом білоруського баяніста Єгора Забєлова

Один із найвідоміших баяністів східної Європи Єгор Забєлов презентував дебютний сольний альбом NITI. Його саундпродюсером став співзасновник Океану Ельзи Юрій Хусточка. Послухати альбом можна на стрімінгах.

Єгор Забєлов добре відомий у певних кругах. У його портфоліо участь в академічному панк-проєкті Gurzuf та кабаре-бенді Серебряная свадьба, музика для німого кіно і театральних постановок Німеччини, Словенії, Польщі та Білорусі, численні колаборації та творчі проєкти.

NITI  – це сім інструментальних композицій, зіграних на вінтажному кнопковому акордеоні. Запис відбувався у Парижі.

«Музика перероблялася під впливом книг афганського письменника Халеда Хоссейні, – розповідає Єгор Забєлов. – Ті думки і почуття, які виникли при читанні, сформували основу бачення, ідею і кульмінаційну точку мого музичного оповідання – це переживання і трагедія окремо взятої людини, яка ховається від наших очей за масштабом подій, що відбуваються навколо і за відстанню відокремлює нас один від одного».

Почути Єгора Забєлова в Україні можна буде вже у квітні. 2 квітня він відіграє концерт у київському планетарії, 3 квітня – в Одесі, а 4-го – у Харкові.


Підписуйтеся на нас в ІнстаграміТелеграмі та YouTube

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.