Головна
>
Плейлисти
>

60 улюблених українських пісень 2018 редакції LiRoom

60 улюблених українських пісень 2018 редакції LiRoom

LiRoom LiRoom
21 Грудня, 2018

Традиційно, кожного року ми підбиваємо підсумки. Сумарно, цього року в Україні вийшло близько 250 повноформатних та міні-альбомів. Значну частину із них ми зібрали у нашій Базі українських альбомів. Кожного року ми робимо редакційний топ альбомів і міні-альбомів, у якому намагаємося зміксувати власні критерії оцінки музики із смаками редакторів.

Разом із тим у нас є й абсолютно суб’єктивний рейтинг улюбленого, який ми робимо вже третій рік. Минулого року ми збирали 50 улюблених треків, по 25 на редактора. Цього року нас більше, тому ми зібрали 60 треків – по 15 на редактора. (1-15 – Льоша Бондаренко, 15-30 – Катя Ятель, 30-45 – Артем Рісухін, 45-60 – Лєра Пірус). Тут музика у найрізноманітніших жанрах. Єдиний критерій відбору – редактору просто подобається цей трек і він слухав його протягом року.


Окрім зібрання треків на безкоштовній платформі Soundcloud, пропонуємо також підбірку на Apple Music та Google Play. Зверніть увагу, що деяких треків може не бути на тій чи іншій платформі. Нам і самим від того сумно, сумно аж за край.


Нагадаємо, що головний підсумок року – перелік найкращих альбомів – та ще один абсолютно секретний вже наближаються. А поки можете послухати найкращі закордонні альбоми та пройти тест на знання музичної індустрії.


Послухати плейліст можна також на Apple Music та Google Play. Зверніть увагу, що деяких треків може не бути на тій чи іншій платформі.


Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Музика
Від The Maneken до sucilna_nevdacha.exe: як звучить Донеччина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
7 години тому
Анонси
Гід сценами фестивалю V`YAVA Єднання: плейлісти усіх локацій
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Травня, 2024
Новини
Як звучить Харківщина: плейлист від Люка та Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
25 Квітня, 2024