Banned society випустили кліп про любов без стереотипів

Дніпровський гурт banned society випустили кліп на пісню First night, is it for real?. Його випущено до початку прайд-місяця та зроблено у стилістиці американського роуд-муві. В основі сюжету – ідея про те, що в любові немає місця стереотипам.

Реліз підтримали організатори «КиївПрайду»:

«Для нас ця прем’єра є дуже знаковою, адже саме червень вже традиційно вважається прайд-місяцем в усьому світі, тобто місяцем гордості ЛГБТ + спільноти. Рівно 51 рік тому гомосексуальні, бісексуальні та трансгендерні люди вийшли з протестами на вулиці Нью-Йорка проти поліцейських репресій і насильства стосовно себе в суспільстві. Вперше ЛГБТ+ люди почали масово захищати своє право жити повноцінне життя без страху, говорити про себе і бути собою, любити відкрито в цьому мире.

Ми вважаємо мистецтво найпростішою і універсальною мовою донесення проблем нерівності до широкої аудиторії, тому дуже цінуємо, що український шоу-бізнес стає таким прогресивним і соціально-орієнтованим, чим допомагає нам викорінити печерні стереотипи та зробити українське суспільство безпечним для всіх», – прокоментувала PR-менеджерка «КиївПрайду» Софія Лапіна.

Оскільки автентичного американського мотелю в Україні не було, режисерці Катерині Мінгазіровій прийшлося вибудовувати декорації у кінопавільйоні.

«Кімната американського мотелю — це місце, де можуть відбуватися дуже дивні, заборонені й навіть небезпечні речі. Ось і наші герої ховаються від реальності в чотирьох стінах. У Києві подібного місця не знайшлося, тому нашому арт департаменту довелося власноруч створювати кімнату типового мотелю й стилізувати його фасад», — розповіла Мінгазірова.

Нагадаємо, що торік гурт banned society представив третій альбом I Was Stupid, Now I’m Not. Спеціально до виходу альбому ми розпитали в учасників гурту Діми Мальцева та Лолу Колосовської про їхні улюблені українські фільми, кліпи та музику.


Підписуйтеся на нас в ІнстаграміТелеграмі та YouTube. Підтримати проєкт можна тут!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.