Головна
>
Відео
>

Banned society випустили кліп про любов без стереотипів

Banned society випустили кліп про любов без стереотипів

Дніпровський гурт banned society випустили кліп на пісню First night, is it for real?. Його випущено до початку прайд-місяця та зроблено у стилістиці американського роуд-муві. В основі сюжету – ідея про те, що в любові немає місця стереотипам.

Реліз підтримали організатори «КиївПрайду»:

«Для нас ця прем’єра є дуже знаковою, адже саме червень вже традиційно вважається прайд-місяцем в усьому світі, тобто місяцем гордості ЛГБТ + спільноти. Рівно 51 рік тому гомосексуальні, бісексуальні та трансгендерні люди вийшли з протестами на вулиці Нью-Йорка проти поліцейських репресій і насильства стосовно себе в суспільстві. Вперше ЛГБТ+ люди почали масово захищати своє право жити повноцінне життя без страху, говорити про себе і бути собою, любити відкрито в цьому мире.

Ми вважаємо мистецтво найпростішою і універсальною мовою донесення проблем нерівності до широкої аудиторії, тому дуже цінуємо, що український шоу-бізнес стає таким прогресивним і соціально-орієнтованим, чим допомагає нам викорінити печерні стереотипи та зробити українське суспільство безпечним для всіх», – прокоментувала PR-менеджерка «КиївПрайду» Софія Лапіна.

Оскільки автентичного американського мотелю в Україні не було, режисерці Катерині Мінгазіровій прийшлося вибудовувати декорації у кінопавільйоні.

«Кімната американського мотелю — це місце, де можуть відбуватися дуже дивні, заборонені й навіть небезпечні речі. Ось і наші герої ховаються від реальності в чотирьох стінах. У Києві подібного місця не знайшлося, тому нашому арт департаменту довелося власноруч створювати кімнату типового мотелю й стилізувати його фасад», — розповіла Мінгазірова.

Нагадаємо, що торік гурт banned society представив третій альбом I Was Stupid, Now I’m Not. Спеціально до виходу альбому ми розпитали в учасників гурту Діми Мальцева та Лолу Колосовської про їхні улюблені українські фільми, кліпи та музику.


Підписуйтеся на нас в ІнстаграміТелеграмі та YouTube. Підтримати проєкт можна тут!

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Melovin до My Personal Murderer: як звучить Одещина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
3 години тому
Музика
jockii druce — trashhouttttttt. Роздуми про життя, війну і суспільство, загорнуті у найпримітивнішу форму
Олексій Бондаренко Олексій Бондаренко
15 Квітня, 2024
Новини
Від Сусіди стерплять до Këkht Aräkh: як звучить Миколаївщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 Квітня, 2024