Дао Парк випустили перший трек з дебютного альбом (та кліп на нього)

15 травня гурт Дао Парк презентував перший трек із майбутнього дебютного лонгплею. Трек отримав назву Дещо Коли. Одночасно із релізом треку гурт презентував і кліп до нього.

«Ця пісня була створена ще два роки тому й стала однією з перших робіт, що ознаменували початок нового етапу для гурту, – розповідають Дао Парк. – У своїй музиці ми намагаємося створити дещо футуристичне звучання, ніби минуле впроваджується в майбутнє і навпаки. Тут справді дуже абстрактний текст. Він нічого не розповідає, не ілюструє події. А смислова спрямованість подається не прямо, а на рівні відчуттів. Це ніби стан душі, коли все довкола – суєта суєт.»

У центрі сюжету кліпу – імпровізоване Дао ТБ та випуск новин. Ситуації, проілюстровані в кліпі, як і рядок, що біжить внизу, демонструють всю комічність телебачення того часу. Для максимальної автентичності відео режисер Юрій Футало використовував при зйомках камеру VHS.

Дещо Коли увійде в перший лонгплей гурту Подорож, реліз якого заплановано на 22 травня. 

Нагадаємо, що нещодавно ще один гурт презентував кліп про маніпуляції телебачення – Our Atlintic. Подивитися його можна тут.


Підписуйтеся на нас в ІнстаграміТелеграмі та YouTube. Підтримати проєкт можна тут!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.