Головна
>
Анонси
>

У Київ із новим альбомом повертаються Balthazar

У Київ із новим альбомом повертаються Balthazar

Бельгійський гурт Balthazar виступить у Києві та презентує нову платівку Fever. Виступ відбудеться 17 вересня у клубі Belétage. Організатори концерту – HMG.

Balthazar вже неодноразово виступали в Україні як гуртом, так і сольними проектами. Вперше бельгійці приїжджали 2016 року із платівкою Thin Walls.

Balthazar з’явилися 2004 року у Бельгії. Дебютна платівка вийшла 2010 року, потрапила до чарту Бельгії та запам’яталася хітом Fifteen Floors. Згодом Balthazar випустили альбом Rats, який зайняв перше місце у чарті Бельгії і став відомим у Європі. Альбом Thin Walls також отримав схвальні відгуки по всьому світі та подарував шанувальникам хіт Bunker.

Після виходу третьої платівки Balthazar взяли творчу паузу та зайнялися сольними проектам. Йінте Депре заснував J.Bernardt із яким виступав і в Києві, і в Івано-Франківську. Маартен Девольдере записав дві платівки із проектом Warhaus. Обидві презентував у Києві.

Минулого року Balthazar знову зібралися разом та випустили альбом Fever із яким приїдуть до Києва та про який ми писали в огляді зарубіжних новинок.

Нагадаємо, що ми нещодавно брали інтерв’ю у Йінте.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Музика
Від The Maneken до sucilna_nevdacha.exe: як звучить Донеччина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
6 години тому
Анонси
Гід сценами фестивалю V`YAVA Єднання: плейлісти усіх локацій
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
2 дні тому
Новини
Як звучить Харківщина: плейлист від Люка та Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
25 Квітня, 2024