Що вже відомо про шостий фестиваль «Білі Ночі»

15-16 червня на Арт-заводі Платформа пройде вже шостий по рахунку фестиваль «Білі Ночі». Цього року організатори обіцяють п’ять сцен і вже оголосили про перших учасників.

Хедлайнерами першого дня фестивалю стали електронний дует з Мілану Merk & Kremont та французький продюсер Shiba San. Імена тих, хто очолить інші дні, будуть відомі незабаром.

На Main Stage слухачі матимуть змогу почути електронний проект Максима Сікаленко Cape Cod. У грудні він презентував перший сингл з майбутнього альбому та кліп на нього, який можна подивитись тут. Окрім нього, на головній сцені виступатиме продюсер, лауреат премії YUNA у номінації «Нове дихання» Cepasa. І останні учасники цієї сцени, про яких вже розповіли організатори, це Salat showcase від засновників серії вечірок SALAT PARTY.

Хедлайнерами сцени став німецький електронний проект Digitalism. На його рахунку три альбоми, останній з яких вийшов у 2016 році. Прихильники комп’ютерних ігор мали змогу почути музику німців у серіяї FIFA та Need for Speed.

На Backyard stage буде змога потанцювати під сети хаус-діджеїв, відомих своїми виступами на фестивалі Z-Games: Terry Raze і Lyamin. На цій же сцені виступлять Musson, Dastish Fantastish, Hanna, Kasey Kaotto, Den Pest, Gosh та Intelligent Sound Alliance. Хедлайнером 16 червня став південноамериканський виконавець з Буенос-Айреса Adrian Hour.

Окремо буде побудовано сцену лейблу Masterskaya. Серед вже оголошених учасників — Layah, на чиєму концерті ми були минулого року, та гурт [O], які недавно презентували альбом. Окрім них на цій сцені гратимуть Jonathan Livingston, Sealand Airlines, LemoJovie, Lolita Kox, Pahatam / Levani, Mikola, Aero Benin і P.Pat.

Дві інші сцени носитимуть назви Inside Stage і Martini Stage, але подробиць про них наразі немає. Організатори обіцяють незабаром оголосити головних хедлайнерів та інших учасників фестивалю.

Фестиваль «Білі Ночі» проводиться двічі на рік, дата сьомого осіннього івенту поки не розголошується. Нагадаємо, що у попередні роки на фесті встигли виступити Kadebostany, Pillowtalk, ONUKA та інші.


Придбати квитки на подію можна за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.