Головна
>
Анонси
>

Хто зіграє на цьогорічному фестивалі Brave! Factory у Києві

Хто зіграє на цьогорічному фестивалі Brave! Factory у Києві

24 серпня втретє пройде фестиваль електронної музики Brave! Factory від Closer. Подія, яка цього року отримала «Золотого Фазана» у номінації «найкращий фестиваль 2018». Загалом, цієї інформації достатньо, аби відправляти вас на сайт з купівлі квитків, але ми вирішили все ж розповісти про перші імена лайнапу. 

Ata Kak

Можливо, ви чули історію про африканського музиканта, який на початку 90-х випустив альбом Obaa Sima, який став відомим та вивів його до лайнапів світових фестивалів лише кілька років тому. Цим музикантом був Ата Как, як заведено говорити.

dOP

dOP – французьке електронне тріо, яке минулого року так захопилось своїм сетом на фестивалі Strichka, що вирішило не лише повернутись ще й на Брейв, а й записати спільний трек з Аліною Паш. Не здивуємось, якщо ми побачимо нашу закарпатську бітангу на «Метробуді».

Dubfire

Сольний проект ірано-американського техно діджея та продюсера Алі Ширазінія. Його ви можете пам’ятати за участю у спільному з Шарамом Тайбі дуеті Deep Dish, який став лауреатом премії «Греммі» на початку 2000-х.

Jane Fitz & Carl H

Діджейка Джейн Фітц вже грала на Brave! і грала не просто сет, а музичне закриття фестивалю. Як розповіли організатори, їм настільки сподобався виступ, що вони одразу захотіли запросити її знову. «І ось не встигли ми з ними зв’язатись, як вони самі написали, що приїдуть у будь-якому випадку, але тепер великою компанією», – додають орги.

Marcell Dettman

Німецький діджей, якого сайт Resident Advisor називає одним з найвпливовіших артистів сучасного техно, є частим гостем найкращих клубів світу, зокрема й легендарного Berghain.

Model 500

Model 500 – це творчий псевдонім американського Хуана Аткінса, відомого як один із засновників жанру детройтського техно.

Oskar Offermann & Edward

За свою тривалу кар’єру Оскар Офферманн встиг спробувати себе у найрізноманітніших ролях та музичних жанрах, запустити лейбл White та навіть кілька разів зіграти у київському Closer.

Shabazz Palaces

Американський хіп-хоп дует з Сіетлу джаз-реп музиканта Ішмаеля Батлера та мультиінструменталіста Баба Марайре.

When Saints Go Machine

Данський електропоп дует, що розпочав свій музичний шлях у 2007-му. Після кількох років затишшя When Saints Go Machine повернулись з міні-альбомом It’s A Mad Love. Якщо вірити їх сайту, то поки що виступ на Brave! Festival – єдиний запланований наразі виступ гурту у цьому році.

Zenker Brothers

Техно-дует сюрприз-сюрприз братів Даріо та Марко Зенкерів.


Придбати квитки можна за посиланням.


Якщо у вас досі є якісь сумніви, чи варто іти на Brave! Festival – прочитайте наші звіти з першого та другого фестивалю.

Фото: Facebook/ Sasha Zmiievets (Whiteside)

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024