Головна
>
Дайджест
>

Шокудапочьом (хо-хо-хо Edition): що робити в новорічну ніч?

Шокудапочьом (хо-хо-хо Edition): що робити в новорічну ніч?

Наша редакція, поступово підбиваючи підсумки року, раптом усвідомила, що не знає, як святкує початок нового. У зв’язку з цим ми вирішили допомогти і нам, і вам та зібрати найкращі варіанти проведення новорічної ночі.

Сьогодні в клубі будуть танці?

Самі розумієте, невеличкі вечірки до свята влаштовують майже у кожному закладі. У частини з них буде грати якийсь кавер-гурт, у частини – запрошений діджей, у частини – бармен Василь, який єдиний на весь заклад слухає хіп-хоп. Тому усі ці варіанти ми вирішили не враховувати, а зібрати лише унікальні вечірки.

Новый Год: Карта Мира
Closer
Ціна: 600 грн (на вході – 800 грн)
Особливості: 21+

Подія у Facebook


Новорічне Меджик Паті
It’s NOT the LOUVR gallery bar
Ціна: гала-вечеря з фіксованим місцем – 2200 грн, вхід після півночі – 350 грн
Особливості:
– особливий декор з витинанок ручної роботи;
– поділ території на три зали: танці та бар, кіно і фото-зона;
– особливе меню;
– тематичні подарунки;
– створення арт-візуалізації побажань.

Подія у Facebook


Criminal New Year
River PORT
Ціна:
Особливості: по-перше, не вечірці діє дрес-код – вечірній наряд. Його наявність впливає на ціну. А по-друге, тут головним хедлайнером події є резидент паризького CONCRETE – Sweely.

Подія у Facebook


Happy New у рамках виставки Samskara
Львівська площа, 8а
Ціна: поки що 500 грн
Особливості: на різних поверхах різні діджеї. На першому – LIMEKID, TAPOLSKY, VOVKING та X-GUN, на другому – VLAD FISUN,KSUSHA PALFI, VLADIMIR SIVASH та MASHA EFY. Спеціальний гість вечірки – Koloah. Заодно і виставку подивитесь.

Подія у Facebook


Space party. Новый год в открытом космосе
Atlas
Ціна: від 450 грн
Особливості: 18+

Подія у Facebook


New Year’s Eve
Bursa
Ціна: всі зони + welcome drink 1500 грн; всі зони + новорічний стіл 3500 грн
Особливості: діджей-сети від Даши Коломієць та інших, а також спеціальна програма від Worn Pop, в рамках якої зіграють білоруський пост-панк дует Super Besse, резидент датського лейблу Posh Isolation ARGOT та First Hate.

Подія у Facebook


New YEAR SPACE Oddity
Port creative hub
Ціна: 250 грн
Особливості: виступ гурту Ptakh_Jung, проекту minimum та діджей-сет від Антона Слєпакова.

Подія у Facebook


Hotline: New Year 2019! Allo?
Дом
Ціна: 500 грн, на вході – 600 грн
Особливості: вечірка від творчого об’єднання SYRUP, в рамках якої виступатимуть Den Da Funk & Fame, Wwwaaavvveee, Alina Pash b2b Sempai та інші.

Подія у FacebookЩо подивитись?

Можна просто припустити, що увімкнути телевізор та потрапити на щось хороше, – спрацює саме по собі під силою новорічного дива. Ми у це віримо мало. Поки програма новорічної ночі на телеканалах не оголошена. Відомо лише, що на телеканалі «Україна» будуть показувати шоу Макса Барських «СЕМЬ». Ось, що про це каже сам музикант:

«Трансляція шоу «СЕМЬ» – це мій подарунок мільйонам прихильників та глядачів України. Після концерту я прочитав багато повідомлень та постів з проханням показати наше шоу на тв, щоб його міг побачити кожний. У новорічну ніч мрії мають виконуватись! Тепер кожний зможе попередньо прослухати новий альбом ще до його виходу та обрати свою улюблену пісню.»

Якщо тумани-мани не ваша історія, то можете обрати для перегляду YouTube-канал «Годный год». Відповідно до анонсу там гратимуть Іван Дорн, Alyona Alyona, Constantine, Женя Галич, Время и Стекло, [O], Аліна Паш, YUKO, Laud, а розважати гостей будуть Олексій Дурнєв, Анатолій Анатоліч, Андрій Шабанов, Володимир Дантес та інші.

Хочете перевірений варіант – вмикайте щось самі. Можна захлинутись ностальгією та передивитись новорічні мюзикли 2000-х як «Вечера на хуторе близь Диканьки», «Золушка», «Сорочинская ярмарка», «Снежная королева» тощо і перевірити свої нерви на міцність. А можна увімкнути справді хороші мюзикли – там і сюжет перевірений, і музика класна. Радимо для цього орієнтуватись на нашу підбірку.Що послухати?

Взагалі на Новий рік треба спілкуватись з рідними та близькими, танцювати та палити бенгальські вогники. Як саундтрек до цього обирайте наш плейліст улюблених українських пісень 2018 або найцікавіших треків з найкращих закордонних альбомів року.

 

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Сусіди стерплять до Këkht Aräkh: як звучить Миколаївщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 Квітня, 2024
Новини
Як звучить Херсонщина: плейлист від Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024
Новини
Що слухала команда Ліруму в березні
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024