Головна
>
Анонси
>

У Києві пройде фестиваль документального кіно про музику та культуру Intro

У Києві пройде фестиваль документального кіно про музику та культуру Intro

З 30 листопада до 2 грудня у кінотеатрі «Київ» пройде фестиваль документального кіно про музику та культуру Intro, у рамках якого буде презентовано шість фільмів. Організатором події стала команда KyivMusicFilm.

«Це своєрідний імпульс, що підштовхує нас до змін: у собі, в оточуючих, світі навколо. Це не просто початок – це ризик, крок уперед, маніфест із небажанням бути, як усі. І коли ти переступаєш цю межу, твоє життя змінюється назавжди. Саме це характеризує героїв наших фільмів – розпочавши рух уперед вони надихають, мріють, змінюють себе та залишають свій слід в історії. Intro – це початок подорожі світом музики, мистецтва, культури та унікальних соціальних явищ, що відкриють невідомі сторінки історії й розширять горизонти нашого бачення світу», – розповідають організатори.

 


Квитки на усі фільми можна придбати тут.


Девід Бові: Останні п’ять років
Режисер: Френсіс Вотлі

Дата: 30 листопада, 18:30
Квитки: за запрошенням/у результаті розіграшу (за умови придбання мінімум 3 квитків на різні фільми фестивалю у касі кінотеатру «Київ»)

Фільм про останні п’ять років життя Девіда Бові, який допоможе інакше розкрити останній етап творчості музиканта, зміни у його світогляді та боротьбою з хворобою. У стрічці використано архівні кадри та інтерв’ю музиканта.

Покоління багатства
Режисерка: Лорен Грінфілд

Дата: 30 листопада, 21:10
Квитки: 70-150 грн

Фотографиня Лорен Грінфілд, яка виступила і режисеркою документалки, розбирається у феномені «вірусу споживання», методах, які використовує індустрія, аби розвинути залежність від покупок та життя у розкоші.

Серф-клуб сектору Гази
Режисер: Філіпп Грант

Дата: 1 грудня, 17:00
Квитки: 70-150 грн

Сектор Гази – це територія між Ізраїлем та Єгиптом, яка належить частково визнаній державі Палестина. Також – це один з найбільш густонаселених районів світу, де проживає близько 1,7 мільйона людей. А ще – Сектор Гази фактично ізольованих від світу.

Цей документальний фільм розповідає про невелике серферське ком’юніті, яке за кілька десятків років змогли зібрати близько 40 дощок для серфінгу. Молоде покоління вважає цю територію невеликим клаптиком свободи у світі постійного воєнного конфлікту.

Студія 54
Режисер: Метт Тірнауер

Дата: 1 грудня, 19:00
Квитки: 70-150 грн

Документальна стрічка про легендарний клуб Studio 54. З 1977 року він відкриває свої двері для найцікавіших людей світу, серед яких Лайза Мінелі, Мік Джагер, Майкл Джексон, Елізабет Тейлор та багато інших.

Соціальні тварини
Режисер: Джонатан Ігнатій Ґрін

Дата: 2 грудня, 17:00
Квитки: 70-150 грн

Режисер цієї стрічки поставив перед собою задачу розібратись, чи справді соціальні мережі стали сенсом життя для цілого покоління та їх вплив на людей. І якщо ви перейшли на цю новину з соціальних мереж, в які ми її запостили – то це про нас з вами.

Панк Вояж
Режисери: Юкка Кяркайнен та Яні-Петтері Пассі

Дата: 2 грудня, 19:00
Квитки: 70-150 грн

Фільм розповідає про один з найвідоміших гуртів Фінляндії та представників країни на Євробаченні у 2015-му Pertti Kurikan Nimipäivät. Усі його учасники – люди з затримкою психічного розвитку. Це історія про шлях до успіху, численні лайви і те, як живі виступи стали причиною конфліктів бенду.


До речі ще один фільм, який покажуть в Україні за підтримки KyivMusicFilm, – Coldplay: A Head Full of Dreams – потрапив до нашої підбірки найцікавіших подій першої половини листопада. Прочитати її можна тут.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Melovin до My Personal Murderer: як звучить Одещина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
18 Квітня, 2024
Музика
jockii druce — trashhouttttttt. Роздуми про життя, війну і суспільство, загорнуті у найпримітивнішу форму
Олексій Бондаренко Олексій Бондаренко
15 Квітня, 2024
Новини
Від Сусіди стерплять до Këkht Aräkh: як звучить Миколаївщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 Квітня, 2024