Головна
>
Анонси
>

Макс Пташник випустив пісню та заодно анонсував дебютний тур

Макс Пташник випустив пісню та заодно анонсував дебютний тур

Сьогодні, 29 листопада, музикант Макс Пташник презентував сингл #хочубутикраще. Вона є логічним продовженням попередніх релізів артиста:

«#хочубутикраще – це продовження відвертої, але конструктивної розмови, в першу чергу, з самим собою, яку я почав у попередній композиції — Прокидайся. У моєму житті наступив момент, коли я зрозумів, що рухаюсь в бік протилежний від своїх бажань та потреб. Я усвідомив, наскільки багато ми брешемо самі собі та наскільки викривлене наше сприйняття самих себе. Відчув, що настав час для складних, але потрібних рішень. Цей трек – роздуми про мої власні нові цілі, виклики та прагнення, спроба апдейтнути свої стосунки з людьми та оточуючим світом», – коментує він.

Знайти пісню можна і на стрімінгах: Apple Music, Google Play та Deezer.

Також Макс Пташник оголосив про намір зробити перший великий тур Україною. Зараз серед запланованих дат вже є Луцьк (1 грудня), Кам’янець-Подільський (15 грудня), Чернівці (16 грудня), Львів (22 грудня) та Тернопіль (27 грудня). Як обіцяє сам музикант, у січні-лютому буде оголошено п’ять мість західної України, у березні музикант поїде у Харків та Дніпро, а завершиться все київським концертом 14 квітня.

Нагадаємо, що проект Макс Пташник був заснований у 2017 році. За час свого існування він встиг випустити два міні-альбоми – Обіцянка кінця самотності та буденна пересічна драма. А його сингл Воля (Іздрик) увійшов до нашого плейліста улюблених пісень 2017-го.

Фото: прес-служба

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Melovin до My Personal Murderer: як звучить Одещина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
55 хв. тому
Музика
jockii druce — trashhouttttttt. Роздуми про життя, війну і суспільство, загорнуті у найпримітивнішу форму
Олексій Бондаренко Олексій Бондаренко
15 Квітня, 2024
Новини
Від Сусіди стерплять до Këkht Aräkh: як звучить Миколаївщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 Квітня, 2024