Головна
>
Анонси
>

Макс Пташник випустив пісню та заодно анонсував дебютний тур

Макс Пташник випустив пісню та заодно анонсував дебютний тур

Сьогодні, 29 листопада, музикант Макс Пташник презентував сингл #хочубутикраще. Вона є логічним продовженням попередніх релізів артиста:

«#хочубутикраще – це продовження відвертої, але конструктивної розмови, в першу чергу, з самим собою, яку я почав у попередній композиції — Прокидайся. У моєму житті наступив момент, коли я зрозумів, що рухаюсь в бік протилежний від своїх бажань та потреб. Я усвідомив, наскільки багато ми брешемо самі собі та наскільки викривлене наше сприйняття самих себе. Відчув, що настав час для складних, але потрібних рішень. Цей трек – роздуми про мої власні нові цілі, виклики та прагнення, спроба апдейтнути свої стосунки з людьми та оточуючим світом», – коментує він.

Знайти пісню можна і на стрімінгах: Apple Music, Google Play та Deezer.

Також Макс Пташник оголосив про намір зробити перший великий тур Україною. Зараз серед запланованих дат вже є Луцьк (1 грудня), Кам’янець-Подільський (15 грудня), Чернівці (16 грудня), Львів (22 грудня) та Тернопіль (27 грудня). Як обіцяє сам музикант, у січні-лютому буде оголошено п’ять мість західної України, у березні музикант поїде у Харків та Дніпро, а завершиться все київським концертом 14 квітня.

Нагадаємо, що проект Макс Пташник був заснований у 2017 році. За час свого існування він встиг випустити два міні-альбоми – Обіцянка кінця самотності та буденна пересічна драма. А його сингл Воля (Іздрик) увійшов до нашого плейліста улюблених пісень 2017-го.

Фото: прес-служба

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024