Головна
>
Анонси
>

Вагоновожатые готують перший українськомовний альбом. Презентація буде влітку

Вагоновожатые готують перший українськомовний альбом. Презентація буде влітку

Вагоновожатые записали альбом Вогнепальне. Музиканти кажуть, це нова сторінка в історії колективу, зріз напрацювань, придуманих і створених в непростий час. Реліз вийде вже скоро, а презентуватимуть альбом наживо 18 червня на ЮБК.

«…Деякий надлишок часу дав нам можливість на маневр. Озирнутися назад, переглянути свої погляди, щось підправити та переробити і, врешті-решт, допрацювати. Дуже важлива робота для нас саме в цей момент світовідчуття». — розповідають музиканти.

Для гурту це буде перша платівка за три роки. Останній альбом гурту, Референс, вийшов у 2018-му. Реліз тоді потрапив до нашого топу альбомів року.

Вогнепальне планувався бути представленим ще наприкінці 2019. Проте тоді у Вагоновожатых було всього кілька готових пісень. Музиканти почали займатись новим альбомом на початку минулого року, проте робота затягнулась на рік. Однак учасники гурту називають цей період найпродуктивнішим за історію проєкту.

Остання пісня гурту на цей момент

Карантин та відсутність можливості повноцінно виступати сприяли “відсутності спокуси зіграти нову композицію, як тільки вона з’явилася”. Тож 95% матеріалу ще досі ніхто не чув.


Нагадуємо, останній реліз Вагоновожатых, трек Касета, був випущений у рамках проєкту Звуки Чорнобиля. Тоді українські та закордонні музиканти записали спільний альбом зі звуками зони відчуження.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Музика
jockii druce — trashhouttttttt. Роздуми про життя, війну і суспільство, загорнуті у найпримітивнішу форму
Олексій Бондаренко Олексій Бондаренко
15 Квітня, 2024
Новини
Від Сусіди стерплять до Këkht Aräkh: як звучить Миколаївщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 Квітня, 2024
Новини
Як звучить Херсонщина: плейлист від Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024