City Freak

(LP) Лєра Зданевич
28 Липня, 2020
city freak

City Freak — другий лонгплей проєкту Postman. Реліз альбому відбувся на новому лейблі WATRA, який  артист заснував разом із кліпмейкером Андрієм Бояром (Pianoбой, Христина Соловій, O.Torvald). У записі платівки взяли участь 8 музикантів і драм-машина, тут є струнні, духові, електронні гітари та електроорган.

«Мегаполіс, як і океан, буде завжди сильнішим, як би ти не намагався осідлати хвилю і чинити супротив. Єдиний варіант — розчинитись у ньому, бути як вода. Починаєш приймати його чудернацькі форми і розтікатись розписаними графіті вулицями, не озираючись, ходити в темряві закутків старих кварталів і вдихати запах мокрого асфальту, під яким світять зірки. Чи заглянути опівночі в улюблений бар, де чомусь кілька днів поспіль грає погана музика, спробувати на смак небо перед найкрасивішим літнім світанком і, не прощаючись, рушити далі, до найвищої гори, перетворитись на швидкий холодний струмок, що мчить до моря. У “City Freak” мені хотілось зруйнувати цю стіну між реальним і абстрактним”, – каже Почтар.

Дата виходу: ноябрь 2019

Купити музику:

Soundcloud:

Відео:

Група: Postman

postman

Postman — альтер его Кості Почтаря, вокаліста та гітариста гурту 5 Vymir. Проєкт почав існування на початку 2015 року, за п’ять років встиг створити два мініальбоми, два LP та зіграти понад 70 концертів по Європі та Україні. У Києві Postman був запрошеним гостем на виступах Warhaus, Seafret та Flunk.

Інші альбоми групи

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.