Рэппєq

(LP) Лєра Зданевич
28 Липня, 2020
Рэппєq

Рэппєq — дебютний альбом проєкту Grebz, заснованого екс-учасниками гурту Грибы. Традиційно гурт не дає інтерв’ю та ніяк не коментує свої релізи. До платівки увійшло 17 треків, в тому числі «Контракты», «На ремонтe» і «Каракум», які були випущені раніше. Також група представила кліп на пісню «Боб». Ось, що пишуть про платівку The Flow:

«До того як прокачати не одну країну своїми хіп-хаус-телегами, учасники Grebz Данило “Симптом” і Ілля “4atty aka Tilla” були відомими у вузьких колах реп-підпільниками, і виникає відчуття, що “Реппєq” – це альбом людей, які зсередини подивилися на роботу великого шоу-бізнесу і – можливо, за своїм же бажанням – максимально від нього дистанціювалися і стали робити менш хітову, більш андеграундну музику.

Тут читають як B-Real (“По ремонту”), але і заявка на хіт є (“Лол лайф”). Тут показують зуби (див. Обкладинку) Бардаш (“Барабаш”, “Ринок”, “Контракты”) і читають про те, що навіть у самих форматних зірок естради є, вибачте, дупа з діркою (“Боб”)».

Дата виходу: ноябрь 2019

Купити музику:

Soundcloud:

Відео:

Група: Grebz

grebz

Grebz — дует, заснований у 2019 реперами 4atty та Симптом. Вони — екс-учасники проєкту Грибы, який розпався у 2018 році. Влітку 2019 вони раптово випустили кілька кліпів на каналі, де раніше виходили відео Грибів. Grebz ніяк не коментують свою творчість та не дають інтерв'ю з цього приводу. У листопаді 2019 гурт дропнув альбом «Рэппєq». Ось, що пише про їх майже реньюніон СЛУХ: «Grebz — це ті самі «Грибы», але у профіль. Фірмове хаус-звучання, стрімкий флоу та яскраві тексти на місці. Проте хітовість та вірусний потенціал матеріалу стоять під питанням. Натомість тут багато панчів на різних героїв шоу-бізу, зокрема трек про Юрія Бардаша та відповідь реперу Сергію Пархоменку (Серьога), який у нещодавньому інтерв’ю заявив, що його пісня «Антифриз» поховала «Грибы».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.