Таємний код. Рубікон. Частина 2

(LP) Лєра Зданевич
5 Серпня, 2020
таємний код рубікон частина 2

Друга частина альбому гурту Бумбокс Таємний код. Рубікон. вийшла у грудні 2019. До неї увійшло п’ять нових треків. Ось, що говорить Андрій Хливнюк про пісні:

1. “Малюнки на стінах”. Пісня, яку я виконую на прохання своїх друзів вже задовго до виходу платівки просто під гітару в Одесі, у Львові, у Харкові.Пісня, яка чотири місяці тому врятувала мене від серйозного емоційного стрибка. “Малюнки На Стінах” – це не тільки про мене, не тільки про перемоги. Це про римське “пам’ятай про смерть” у сенсі люби життя.

2. “Твій номер”.  Пісні “Твій номер” і “Плющ” ми вчора  екранізували разом, як одну велику роботу. Як на мене, “Твій номер” це найсвітліша пісня на цій платівці. У ній є щось таке, що змусило мене грати її на концертах ще до того, як друга частина з’явилася, і ця пісня вже стала хітом у першій частині туру. Люди, не знаючи її, під кінець її співали. Це пісня про те, як у сірі будні в людей інколи стаються зустрічі, які надають їм крила краще ніж енергетичні напої, або нові машини, або успіх на роботі. Це пісня про кохання.

3. “Рубікон”. Пісня, котра стала частиною назви платівки “Таємний Код. Рубікон”. Перша частина була названа словами із пісні “Твій на 100 %”, а друга частина “Рубікон” завдячує цій російськомовній пісні. Ви собі як хочете, а я вважаю її і подарунком, і діалогом із тими, кого я, сподіваюся лише на якийсь час, а не назавжди, втратив по той бік лінії фронту. Це “Рубікон” і це Бумбокс.

4. “Впало небо”. Це класична бумбоксівська балада. Якщо у вас розбите серце, вона вам його полікує. Для того і від того  написана. У ній ми використали бек-вокали, не мої, що є незвичним для Бумбоксу, ледь не вперше це відбулося. Ми будемо грати її ще багато років, тому наберіться терпіння. А дівчатам, які слухають таку музику, як Бумбокс, скажу: “Вибачте, я не хотів, щоб ви плакали”.

5. “Плющ”. Робоча назва пісні була “Леся”. Вона на вірш Лесі Українки “Плющ”. Це, окрім низького уклону класиці української літератури, ще й робота, котра врятувала мене від пірнання в глибоку депресію. Іноді у всіх в житті відбуваються втрати і цей вірш про одну із таких втрат. Ця пісня – це класична для Бумбокса балада для кіно. Це акустика і струнні інструменти. Якщо ви любите таку музику, то нехай це буде для вас сюрпризом і подарунком.

6. “Abrásame feat The Gitas” (spanish version). Іспанська версія пісні “Тримай мене”. Ми записали її разом із Сашею Чемеровим і The Gitas. Так сталося, що в нього в групі є носії іспанської мови і в нас був режисер дубляжу. На цьому прикладі ви зрозумієте, як мова може вплинути на музичний твір, не зважаючи на те, що там ні слова ні музика не змінилися.

7. “Твій номер” акустична версія. Акустична версія цієї пісні, бо я її дуже люблю. Це такий світлий промінь платівки, що стала останнім акордом для диска і тепер ми маємо готову для прослуховування подвійну платівку гурту Бумбокс зразка 2019-го року  “Таємний код: Рубікон”.

 

Дата виходу: декабрь 2019

Купити музику:

Відео:

Група: Бумбокс

Бумбокс — проєкт вокаліста Андрія Хливнюка і гітариста Андрія Самойла «Мухи». Окрім вокаліста, у складі гурту з 2019 року гітарист Олег Аджикаєв, діджей Валентин «Валік» Матіюк, ударник Олександр Люлякін, гітарист Дмитро Кувалин, клавішник Павло Литвиненко та бас-гітаристка Інна Невойт. Бумбокс входить до асоціації незалежних музикантів «Вдох». Дебютний альбом гурту Меломанія вийшов у квітні 2005 року. Читайте інтерв’ю Олексія Бондаренка з фронтменом гурту, яке вийшло на LiRoom.

Інші альбоми групи

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.