Став би дибом чуб

(EP) Марія Бліндюк
19 Серпня, 2019

Дебютний міні-альбом вийшов на лейблі Rookodill’a. Одночасно з кліпом гурт презентував кліп під назвою Jazz do it, на створення якого гурт надихнув Гай Річі. «Набридло одне й те саме. Хотілося відійти від канонів типових реп-кліпів і не чіпляти канони типових поп-кліпів — так, разом з режисером Маркіяном Мирошниченко, ми створили відео. В день зйомок не могли повірити, бо такий кіпіш був: люди, техніка, ідеї — і це все ради Jazz do it!», — зазначають музиканти.

Про альбом хлопці розповіли, що «раніше просто читали реп, а працюючи над міні-альбом хотіли показати, як він різнобарвно може звучати. Якщо чесно, не вийшло! Точніше, записали лише трохи репу. Проте створили класний фанк та соул».

Дата виходу: июль 2019

Купити музику:

Soundcloud:

Відео:

Група: Електромед

Екс-учасники реп-гурту Нуль Forty Four — Дмитро Олексійович та Богдан Ярославович. У новому проекті хлопці почали працювати з професійними музикантами, записали живі інструменти й у результаті, вийшов не просто український реп, а джаз-хоп з домішками фанку. «В нульові ми робили реп музику. Написали альбом ІнДаБілдінг і мали свою аудиторію, виступаючи на танцювальних фестивалях і різних реп-концертах. Найбільшими хітами стали Сало на століТи дурний, чи шо?, Дай мені. Після чого, почали роботу над новим альбомом і записали ряд пісень, які в результаті повинні були бути основою нового альбому. Але трошки змінили напрям розвитку і отримали джаз-реп та фанк музику», — розповіли про новий проект для Liroom учасники гурту. Дебютний міні-альбом Став би дибом чуб вийшов у липні 2019 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.