ATMASFERA

Катерина Ятель
18 Травня, 2018

Атмасфера – унікальний український гурт, який грає у стилі world music та indie yoga music. У перекладі з санскриту слово «атма» означає – особа, а сфера – це те, що її оточує. Тому творчість гурту зосереджена навколо внутрішнього світу людини та її глибинних переживаннях.
АTMASFERA – мультиінструментальний колектив, який винайшов нове унікальне звучання, поєднуючи інструменти з усього світу – флейту, клавішні, акустичну гітару, електрогітару, бас-гітару, арфу, домбру, бузуки, джамбей, різноманітні перкусії, електронні барабани, арфу, саксонетт, дзвіночки,кльокеншпіль, фісгармонь та інші предмети, з яких можна видобути звук.

Вперше гурт «Атмасфера» заявив про себе у 2006 році – перемогою в українському відборі фестивалю The Global battle of the Bands. Пізніше представляли Україну на фіналі цього конкурсу у Лондоні, де зайняли 4-е місце серед 48 гуртів зі всього світу. У 2008 році «Атмасферу» визнано кращим гуртом фолькової сцени на фестивалі WOODSTOCK у Польші.

У 2009 році колектив виступив на всесвітньовідомому фестивалі джазової музики Moldejazz у Норвегії, а у 2012 його визнано найкращим на американському порталі MusicalDiscoveries. У 2018 році отримав американську премію RoundGlass і був визнаний ” Просвітленим гуртом року”

Город: Львів
Год основания: 2003

Купить музыку:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.