Головна
>
Кіно
>

Стало відомо, коли «Мавка. Лісова пісня» вийде в прокат

Стало відомо, коли «Мавка. Лісова пісня» вийде в прокат

Медіагрупа Film.Group повідомила, що мультфільм «Мавка. Лісова пісня» виходить в український прокат 2 березня 2023 року.

Творці мультфільму кажуть, що прийняти рішення про вихід у прокат було непростим. Зокрема через те, що «стрічку, над якою так ретельно працювали, побачать не всі». Втім, вони впевнені, що це стане знаковою подією, «адже принесе із собою емоційне послання про перемогу світла над темрявою і любові над ненавистю».

Крім того, після релізу в Україні обіцяють широкий прокат мультфільму за кордоном.

Що відомо про проєкт?

«Мавка. Лісова пісня» — український ЗD-мультфільм за мотивами драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня» та образів народної міфології. 

Про початок виробництва Film.Group повідомила ще на 2015 року.

У вересні 2016 року проєкт здобув перемогу на 9-му конкурсі Держкіно. В грудні того ж року було підписано договір на виробництво мультфільму в розмірі 25% початкового бюджету, який на той момент оцінювався в 98 078 911 гривень.

Реліз запланували на 2019 рік, потім перенесли на 2020 рік.

У 2020 році Рада з державної підтримки кінематографії схвалила збільшення бюджету проєкту до 187 241 524,00 грн. Так, загальний бюджет фільму складає 187,2 мільйона гривень. З них 49,5 мільйонів дало Держкіно.

У грудні 2021 року повідомили, що стрічка вийде 29 грудня 2022 року, але 23 грудня 2022 стало відомо, що прем’єру відклали на наступний рік.

Режисери проєкту — Олександра Рубан і Олег Маламуж. Акторами озвучування стали Юлія Саніна, Dzidzio, Олена Кравець, Артем Пивоваров, Олег Скрипка, Наталка Денисенко та інші. Саундтрек до мультфільму створив гурт ДахаБраха. 


Читайте також: В український прокат виходить документальний фільм про Грицька Чубая

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Melovin до My Personal Murderer: як звучить Одещина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
18 Квітня, 2024
Музика
jockii druce — trashhouttttttt. Роздуми про життя, війну і суспільство, загорнуті у найпримітивнішу форму
Олексій Бондаренко Олексій Бондаренко
15 Квітня, 2024
Новини
Від Сусіди стерплять до Këkht Aräkh: як звучить Миколаївщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 Квітня, 2024