Фоторепортаж: Як проходили зйомки кліпу O.Torvald на пісню “Ліхтарі”

Цього тижня у Києві пройшли зйомки нового кліпу гурту O.Torvald. Піснею, на яку музиканти планують презентувати кліп, стала Ліхтарі з останнього альбому команди Бісайди. Ми побували на зйомках та готові показати вам, що там відбувалось.

Режисером кліпу стала Настя Ковальчук з HOLST Films. За концепцією O.Torvald світло у відео має грати центральну роль. Саме тому для кліпу було підготовлено сотні світлодіодів, десятки світлових приладів та піротехніка. Спеціально для кліпу була створена кількаметрова стіна з сотнею маленьких лампочок, які спеціально були привезені з Одеси.

«Ми раді повернутись до роботи після новорічних свят, щоб знову тішити наших слухачів. Тому сьогодні ми знімаємо кліп на трек Ліхтарі. Його буде присвячено нашим фанам по всій країні та за її межами. Тому що саме “наші люди” є тим самим стимулом продовжувати займатись музикою. Усе, що ми робимо – це безпосередньо для них», – розповів фронтмен гурту Женя Галич.

> 17 найкращих альбомів 2017 року

Реліз кліпу запланований на початок лютого. Після цього O.Torvald відправляться у тур Польщею, Німеччиною, Чехією та Австрією, а також зіграють другу частину українського туру.

OTorvald Ліхтарі

OTorvald Ліхтарі

OTorvald Ліхтарі

OTorvald Ліхтарі

OTorvald Ліхтарі

OTorvald Ліхтарі

OTorvald Ліхтарі

OTorvald Ліхтарі

OTorvald Ліхтарі

> Читайте також наш звіт з київського концерту O.Torvald в рамках туру на підтримку альбому Бісайди.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.