Головна
>
Музика
>

Відео дня: дивимося кліп Chekson на пісню «Екстазі»

Відео дня: дивимося кліп Chekson на пісню «Екстазі»

13 грудня Chekson опублікував пісню Екстазі та кліп на неї, в якій зачіпає тему релігії та зґвалтування. За словами виконавця наркотичні препарати, які представлені в кадрі, є сукупним образом відносин між жертвами та священиком-ґвалтівником, що веде свою паству. Сам трек виконано у жанрі синт-поп і R&B. Режисером кліпу став Олександр Гірченко.

У відеокліпі відображено сцени, де священик насильно утримує дівчат, які його сповідують, випускаючи їх від гріхів, що метафорично асоціюється зі вживанням наркотиків.

«Екстазі — це історія про людей, чиї долі було понівечено церковнослужителями. Їм давали торкатися священного письма, але роздягали очима, їх примушували сповідатися за розпусту, яку вчиняли над ними же. Коли наступного разу довіряєте людині, яка допомагає вам спілкуватися з Богом, то двічі подумайте чи дійсно вона представляє саме Його у цій бесіді», — розповідає про нову роботу Chekson.

Екстазі — не перша робота виконавця у співпраці з режисером Олександром Гірченком. Перед цим вони створили кліп на пісні Плавно и нежно, Ліфт та Жовтий князь, на який Лірум робив огляд.


Chekson (Максим Перепелиця) — поп та R’n’B виконавець з Києва, фіналіст 10-го сезону «Голос Країни».


Читайте також: «Живий склад і жодних плейбеків»: дивимось акустичний виступ лаунж-рок гурту The Soul Delusion для Blue Lizard

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024