Головна
>
Музика
>

«Слава Ісу за оцю гірську красу»: слухаємо релізи цього тижня

«Слава Ісу за оцю гірську красу»: слухаємо релізи цього тижня

Нова спільна робота Krechet і Tery, дебютні альбоми Oi Fusk, Тиск і Тощо, повернення Zbaraski та інше — зібрали релізи цього тижня.

Total-Empty — LP Backwards

Другий повноформатний альбом від построк/електронного гурту.

«Backwards — це емоційні роздуми про проблеми суспільства й місце людини в ньому. Це спроба розібратися, чому людство, маючи всі необхідні ресурси, ніяк не може перейти на новий щабель розвитку. Ба більше, чому все виглядає так, ніби ми стали на шлях до самознищення?» — пояснюють Total-Empty.

Oi Fusk і datahead — MCD Метеор

Репер Oi Fusk презентував максісингл Метеор, який записав спільно з музикантом datahead.

Разом з тим вийшла пісня Пір’ячко та кліп до неї, який зняв Ілля Дуцик.

За словами репера, Метеор заснований на його сні та «історії сміливості і когнітивного налаштування свідомості».

Послухати максісингл поки можна тільки на Bandcamp. На цифрових майданчиках він має з’явитися 13 жовтня. Презентацію релізу заплановано на 15 жовтня.

Тиск — EP After

Формація Тиск презентувала першу частину дебютного альбому.

Тиск — електронна формація, заснована вихідцями з двох полярних регіонів України: власником вінілового лейблу Laconica — Алєксом Первухіним (Львів) та учасником субкультурного комьюніті Some People — Антоном Назарко (Харків).

Хлопці вирішили розбити свій перший реліз на дві частини — After та Before. До першої увійшло 5 треків, які були написані після початку повномасштабної війни — про всі ці події, людину на війні, її повсякденне життя, про пошуки сенсів та причин для самого життя у складні часи.

Krechet і Tery — Хмари

Репер Krechet і R’n’B-виконавець Tery знов об’єдналися та випустили Хмари — сингл про вимушене розлучення.

«Кожен українець та українка відчули біль розлучення з близькими серцю людьми. Теплі слова, міцні обійми та обіцянки повернутися, пройшовши через тотальну темряву — це те, що знайомо багатьом. І всі вірять, що хмари розріже промінь сонця і зігріє своїм теплом та знову настане світло. “Я досі чекаю так дощу” і хай цей дощ буде дощем перемоги», — розповідають про пісню артисти.

Тощо — EP Проблеми цього населеного пункту

Тощо — «джаз-ф’южн машина» в особі Максима Тимощука з Хмельницької області. Його дебютний мініальбом — про любов та ненависть до свого рідного міста.

У новому релізі Тощо передає весь спектр емоцій до свого дому, аби ми відчули, як саме звучатиме його майбутня ностальгія за цим місцем — з автотюнами, складними розмірами та масою молодої енергії.

Omana — Не Засинати

Київський гранж-гурт Omana презентував новий мініальбом з елементами ню-металу.

Не Засинати гурт записав ще в грудні 2021 року, але пояснює, що ці пісні про боротьбу та саморозвиток виявились актуальними й під час війни.

«Не Засинати закликає не забувати своєї історії, не складати рук, а продовжувати боротися за гідність, за свій край, за свої мрії. У цей час несправедливості може здатися, що ангели теж падають, але вони обов’язково знайдуть сили та піднімуться захищати добро і справедливість», — розповідають про реліз музиканти.

Zbaraski — U horakh

Новий реліз від саундпродюсера і виконавця Zbaraski, натхненний поїздкою до гір.

Трек, який вийшов за рік після попереднього, кардинально відрізняється від минулих робіт артиста.

«Думаю, що електронне звучання проявилося тому, що у період, коли я активно грав з вінілу на вечірках, то мав нагоду чути багато різноманітної танцювальної музики в діджей-сетах моїх колег, і електро мене зачіпало особливо. Тому в 2020-му натхнення з минулих досвідів трансформувалося у трек про пережите у горах», — розповідає Zbaraski.


Читайте також: Плейлист української музики для новин про Кримський міст

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Як звучить Харківщина: плейлист від Люка та Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
25 Квітня, 2024
Новини
Від Melovin до My Personal Murderer: як звучить Одещина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
18 Квітня, 2024
Музика
jockii druce — trashhouttttttt. Роздуми про життя, війну і суспільство, загорнуті у найпримітивнішу форму
Олексій Бондаренко Олексій Бондаренко
15 Квітня, 2024