Головна
>
Музика
>

«warнякання» випустили лімітовану колекцію вінілів. Де можна придбати платівки?

«warнякання» випустили лімітовану колекцію вінілів. Де можна придбати платівки?

У листопаді 2023 року лонгплей warнякання вийшов на дніпровському лейблі Dnipropop. Тепер альбом вийшов у вигляді колекційного лімітованого вінілового бокс-сету — 2LP + артбук з текстами Антона Слєпакова та світлинами фотографа видання «Ґрати» Стаса Юрченка, який документує наслідки війни в українських містах.

Придбати платівку можна на офіційних сторінках Dnipropop у соцмережах, або у вінілових крамницях. Всього — 300 копій.

warнякання — це документально-терпевтичний проєкт музикантів Антона Слєпакова та Андрія Соколова. До нього увійшли 23 треки, перезаписані та зведені Антоном та Андрієм в Дніпрі. Над мастерингом та зведенням вони працювали на домашній студії музиканта Юри Буличева (Monotonne), тому, за словами авторів, «композиції звучать по-домашньому тепло та носять в собі терапевтичний ефект».

Перші два треки warнякання Антон Слєпаков та Адрій Соколов випустили 22 березня 2022 року. У своїх композиціях музиканти висвітлюють тему війни, свої емоції та російську пропаганду.

warнякання став найкращим альбомом року за версією «Золотої Зорі Лірум». До речі, це перша подібна нагорода для Антона Слєпакова за понад 30 років роботи з музикою.

Фото: Оля Закревська

«З 23 треків, кожен з яких розбиває серце, мені особливо важливий і близький Клуб, якого нема, присвячений дніпровському клубу Модуль, команда якого з перших днів повномасштабної війни воює та волонтерить. Ми живемо у час, коли мистецтво, справжнє мистецтво рафінується у своїй життєтворчій функції, стає критично важливим. Таким є і warнякання. Це альбом про нас, для нас. Це найважливіше музичне висловлювання минулого року», — писав у своїй рецензії музичний оглядач Лірум Артем Рісухін.

Що кажуть про реліз warнякання автори? 

Антон Слєпаков:

«Попри зашкалюючу концентрацію тексту в кожному треці, в цілому warнякання — це особливий вид німоти. Бо жодне слово не в змозі описати наш стан та відчуття у лютому 2022 року… Кожен трек “warнякання“ — маленька документальна короткометражка. Щось повністю документальне, щось вигадане та додумане… “ПТСР“ був зафіксований у Вознесенську, “Безсилля“ — у Харкові, “Без війни“ та “Розмова з Реф‘юджізасом“ — в нашому європейському турі. Абсолютно мобільна пересувна машина спогадів, фіксування злочинів та відбиток часу».

За словами Андрія Соколова, «warнякання» вони розпочали як документальний проєкт, з метою зафіксувати стани, ситуації та емоції під час повномасштабної війни, а реліз у поєднанні з майбутнім київським концертом Антона та Андрія «покаже проєкт в його найкращому прояві».


Раніше Лірум розповідав, чиї українські альбоми можна послухати на платівках.

Над створенням цього матеріалу працювала команда із шести людей.
Допоможи нам продовжувати працювати на цьому ж рівні — задонать Ліруму на Buy Me a Coffee

Підтримай Лірум

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Анонси
Гід сценами фестивалю V`YAVA Єднання: плейлісти усіх локацій
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
16 години тому
Новини
Як звучить Харківщина: плейлист від Люка та Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
25 Квітня, 2024
Новини
Від Melovin до My Personal Murderer: як звучить Одещина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
18 Квітня, 2024