Головна
>
Музика
>

Від інді до хардкору: що відомо про проєкт «Зріз»?

Від інді до хардкору: що відомо про проєкт «Зріз»?

27 листопада у Нижньому залі в Театрі ляльок (Львів) відбудеться перший концерт в межах проєкту «Зріз». Виступатиме інді-гурт Три кроки в ніч.

LiRoom є інформаційним партнером заходу. Тож розповідаємо про проєкт та перший концерт.

«Зріз» — серія відео подкастів з концертами та інтервʼю нішевих українських музичних проєктів. Ініціативу запустила команда Локальної культурної підтримки у Львові.

Мета проєкту — познайомити українського слухача та закордонну аудиторію із представниками сучасної української музики, показати їх багатогранність та презентувати світові маловідомі музичні проєкти. 

В межах «Зрізу» буде проведеного 6 концертів. Заходи та їх записи проходитимуть у Нижньому залі Театру ляльок. Записи концертів можна буде знайти на YouTube Локальної Культурної підтримки. На цьому ж каналі будуть відеоподкасти з інтерв’ю музикантами.

Кожен із шести музичних проєктів презентуватиме окремий музичний жанр: інді-гурт Три кроки в ніч, легенда Львівського андеґраунду 90-х Ігор Цимбровський, ансамбль A capella Leopolis, електронний проєкт, створений Марією Тучкою, Туча, фольклорний гурт ЩукаРиба та панк-гурт Mauser.

Відкриє серію концертів гурт Три кроки в ніч. Виступ розпочнеться 27 листопада об 20:00. Ціна квитка — 250 гривень. Також можна придбати абонемент на усі шість концертів за 1000 гривень. 

Що відомо про Три кроки в ніч ?

Три кроки в ніч — гурт, що утворився 2013 року. Його заснували музиканти Марічка Кошелінська-Мартинюк (вокал, бандура, фортепіано) і Віктор Мартинюк (перкусія, мандоліна), а згодом до них доєднався літературознавець та духовик Данило Ільницький (англійський ріжок, гобой, сопілка, блокфлейта) і гітарист Олександр Міхаліцин.

У свої творчості гурт освоює можливості акустичної музики, поєднує народні та класичні інструменти, власні композиторські спроби та етнічну мелодику. 

У 2015 році гурт опублікував альбом колискових пісень Ковдронька, а з 2016 року почали писати музику на вірші як сучасних поетів і поетес, так і класиків. Так, у 2019 році презентували мініальбом Висока вода. А у лютому 2022 року випустили третій альбом Річка V. Дорога на Буркут на вірші Лесі Українки. Більше про платівку читайте за посиланням. 

«Пишучи музику на вірші сучасних поетів і класиків, гурт поширює та актуалізує тексти українських поетів минулого і сучасності, підсилюючи тексти своїм характерним саундом», — кажуть організатори події. 


Більше про «Зріз» та його події в Телеграм-каналі Львівської культурної підтрикми. А також в соцмережах Нижнього Залу в Театрі Ляльок: Facebook, Instagram


Локальна Культурна Підтримка — громадська організація, що базується у Львові та займається створенням, розвитком, просуванням та поширенням якісного культурного продукту. Основними проєктами організації є «Свято музики у Львові» та простір камерної культури «Нижній зал в Театрі Ляльок». Від початку повномасштабного вторгнення організацією проведено понад 80 подій спрямованих на збір коштів на ЗСУ та підтримки музикантів. Фінансування здійснюється зі Стабілізаційного фонду культури та освіти 2022 Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини та Goethe-Institut.


Читайте також: Як заклади культури працюють без світла? Досвід кінотеатру, театру та концертного майданчику

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Музика
Від The Maneken до sucilna_nevdacha.exe: як звучить Донеччина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
29 хв. тому
Анонси
Гід сценами фестивалю V`YAVA Єднання: плейлісти усіх локацій
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
1 день тому
Новини
Як звучить Харківщина: плейлист від Люка та Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
25 Квітня, 2024