Курган випустив свій другий альбом Квантовий Суржик.
Послухати альбом на усіх цифрових платформах можна за посиланням.
У Квантовому суржику Курган продовжує розмірковувати на філософські теми, як і у дебютному сольнику Бібліотека странних знаній, який вийшов три роки тому.
Ми попросили артиста розповісти нам про створення альбому. Євгеній повідав нам фантасмагоричну розповідь, яку ми публікуємо без змін:
Хтось з великими склизькими ладошками обхватив мою голову та закрив мені очі. Кімната наповнилася запахом сечі та сірки. Важке дихання монстра наводило на думку, що істота курить папіроси блоками. Поворухнутися було неможливо. Після довгих “обіймів” воно відпустило мою голову і я нарешті зміг оцінити зовнішній вигляд того хто так сильно тхнув сіркою. Це була роздута, склизька,
напіврозкладена копія мене самого, вона сиділа на краєчку мого дивану та казала дивні речі які викликали біль у моєму серці. Ця істота ховалася у майбутньому та повільно помирала у болотах своєї нерішучості, сумнівів та образ. Її очі наливалися сльозами все більше і більше, здавалося, що найлогічнішим завершенням її візиту була б звичайнісенька істерика, але монстр почав шепотіти вірша:“Минуле бачів, шо ж, але нічого не відчув
Хотів забути діалоги із дитинства
Хоч жити у теперішньому-сум сумний
Розшевелити шкіру в світі одиниць
Зумів лиш нуль нуля посеред поля сірих літер-птиць
У тому стані де ти звичайнісіньке ніщо,ти все одразу і одразу половина
Тебе немає, але ти як тінь одягнена в …тук тук…в…чі це кап кап
Здається злива сумнівів не дасть договорити”Напіврозкладений я дістав пачку сірників та підпалив один. Кімнату розірвало у друски. Настала абсолютна пустота коллосальних масштабов. Єдиним гуманоїдом, який дрейфував цим “Саргасовим вакуумом” був я.
Якраз ці події і були покладені в основу мого нового альбому під назвою “Квантовий суржик” у якому я ставлю під сумнів розуміння деяких фізичних і незовсім термінів, нервую через швидкоплинність часу, відчуваю себе мертвим та в той же час живим.
Також нещодавно Курган виступив у Національній бібліотеці Вернадського завдяки Zmova. Цей проєкт об’єднав нових українських музикантів та унікальні історичні споруди, яким потрібна підтримка.
Читайте також: 5 причин, чому хіп-хоп досі не домінує в Україні. Колонка Ванека Клименка
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: