Головна
>
LP
>

Лонгплей із двох пісень: Gamardah Fungus випустили альбом Polaris

Лонгплей із двох пісень: Gamardah Fungus випустили альбом Polaris

Polaris — 12-й LP дуету Gamardah Fungus, що вийшов 2021 року на британському касетному лейблі Golden Ratio Frequencies. І в ньому всього два треки, які тривають по 20 хв.

мініава рісАртем Рісухін про Polaris:
«Одна із найбільш самотніх робіт Gamardah Fungus. Ти наче стоїш розхристаний під сузір’ям, без минулого, з майбутнім, яке існує лише зараз. Завдяки тому, що дует вирішив не розбивати альбом на трекі, а залишив його майже цілісним, він дійсно затягує більше, бо створює єдиний сторітелінг. Ursa Major розкриває платівку в об’ємі та атмосферності. Це чудова присвята покійному фотографу Владу Лемму, який наче світить десь там, в районі Полярної зірки

Реліз вийшов на касеті, по одній пісні з кожної сторони. Назви треків відповідають назвам двох сузір’їв — Ursa Minor (Мала Ведмедиця) та Ursa Major (Велика Ведмедиця). Музичне полотно спеціально поділене навпіл, дві композиції відрізняються по настрою та змісту. Gamardah Fungus хочуть, щоби слухач не відривався від прослуховування кожної композиції, та мав змогу повністю поринути в музику.

Записували Polaris у приватній студії артистів у Дніпрі. Там гурт записував електро та акустичні гітари, модульні синтезатори, терменвокс та інше. Музиканти стверджують, що записували платівку у специфічному духовному стані, який допоміг їм досягти “атмосфери самого космосу”.

«Щодо душевного стану дуету під час запису матеріалу, то це не просто слова. Ця музика була навіяна думками про друзів, яких більше немає з нами. А особливо про нашого друга, фотографа і музиканта Влада Лемма, який раптово пішов від нас у 2019 і якому ми присвятили цей альбом. » — розповідає гурт.


Нагадуємо, Gamardah Fungus — проєкт звукорежисера Ігоря Ялівця та гітариста Сергія Ягоди, який було засновано 2009 року в Дніпрі. У 2017 році Артем Рісухін взяв у музикантів велике інтерв’ю. Музиканти використовують у записах власні саморобні інструменти та стародавні музичні артефакти. Наприклад, тибетський горн канглінг із кістки людини, ацтекський свисток смерті, спеціальні шумові короби, генератор Інтонаруморі та інше. У музиці гурт відображає власну філософію дзену та досвід медитативних практик. Релізи гурту випускали на лейблах Flaming Pines, Paradigms Recordings, Hidden Vibes, Lamour Records та ін. Минулого року гурт випустив збірку своїх раритетних треків за 10 років свого існування.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Музика
Від The Maneken до sucilna_nevdacha.exe: як звучить Донеччина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
24 години тому
Новини
«Це, мабуть, єдиний випадок у світі, коли танцпол — safe place». Як Some People відновлює культурне життя у Харкові під обстрілами?
Жданович Дарина Жданович Дарина
22 Травня, 2024
Анонси
Гід сценами фестивалю V`YAVA Єднання: плейлісти усіх локацій
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Травня, 2024