Головна
>
LP
>

Kalush нарешті презентує перший альбом Hotin

Kalush нарешті презентує перший альбом Hotin

19 лютого гурт Kalush випустили перший альбом Hotin. У кожній пісні — історія життя та переживань фронтмена гурту Олега Псюка.

Послухати альбом на цифрових платформах можна тут.

Чи не половина пісень альбому була випущена раніше у якості синглів. Також на альбомі є три колаборації — раніше випущені Гори з alyona alyona, Дивна разом із Dyktor, та Ти мала не думала з Pauchek.

Всі треки з життя. Наприклад, трек «Кент» про мого найкращого кента з яким я зі школи. Ми були кентами все життя, але прийшов момент, коли він хотів мене кинути. 

Трек, який я присвятив дівчині, яку я дуже сильно любив та доля розвела нас. Вона єдина дівка яка заслуговує на такий трек.Є трек просто про стосунки, є трек про наркотики, є трек про пацанів які віджимають на районі телефони.

Є трек про дівчину яку я підмаланив з інсти і вона прийшла зовсім не така, яка була в інсті. Є трек який хвалиться максимальним флоу, а є трек який може похвалитись якоюсь супер гарною мелодикою. Від А до Я, базарю. Загальна концепція альбому: Моя емпірика. Все тупо по факту, на реальних подіях. Based on a true story. Базарю — розповідає фронтмен гурту, Псючий Син.

Kalush також випустили кліп у підтримку альбому, на пісню Не забуду. Її фронтмен гурту присвятив своїй колишній дівчині, якій ще давно обіцяв написати пісню.


Читайте також: KALUSH випустили наполовину російськомовний фіт з репером PANINI

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Кіно
Ukraїner випустив документальний фільм про святкування Маланки на Буковині
Марічка Максимець Марічка Максимець
9 Січня, 2024
Плейлисти
Різдвяно-новорічний плейлист української музики
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Грудня, 2023
Кіно
Закінчилася серія «Культурних понеділків». Що це і які проєкти перемогли?
Марічка Максимець Марічка Максимець
21 Грудня, 2023